neden böyle olmak zorundaki

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

arkadaşlar merhaba ls 2009a yaklaşık 60-70 yama kurdum gerek ekipman gerek araç ne var ne yok hepsi mevcut oyuna hiçbir problemim olmadı fakat şöyle bir sorunum var lütfen bana yol gösterin bu konuda.mesela claas lexion 600 yaması kurdum 10 kadar çeşitli tablada kurdum yok V750 yok C750 gibi makinayla tarlada hasata giricem tabla çalışır durumdayken gaza basmamla tabla duruyor.yamada problem olduğunu biliyorum ama youtubede izleyip bulduğum lexion 600 yamasını aynı videoda verilen adresten indirdim gene aynı direk mod klasörüne atıyorum neden böyle sorun çıkartıyo bana %100 çalışan bir claas biçerdöver yaması yada doğru kurulumu açıklayın lütfen ayrıca claas jaguardada aynı problem mevcut.tam hasata başlanacak tabla duruyor rölantide tabla çalışıyor gıcık oldum o kadar sinirlendimki o youtubede o kdar mod araç yüklü olan adamlarda neden olmuyor bu problemde bende oluyor sinir oldum dağıtıcam pcyi o derece oldum fıstık gibi cat lexion 590R gözümün önünde adamlar döktürüyor ama bizim onu kullanamamız öyle koyuyorki kız-*sw kız-*sw

Ynt: neden böyle olmak zorundaki

aynı sorun bendede var ayrıca bende birde mesela bi haritada çalışan yama diğer bir haritada senin anlattığın sorunu veriyo...

Yamalarda kullanılan klavye yada kısayol tuşları çakışma yaptığından sorun yaşarsınız..Ben almanca vers. kaldırdım(her yeri problemdi) ing.kullanıyorum şu ana kadar yüklediğim herhangi bir yamada hata vermedi...

elturco link=topic=25714.msg212705#msg212705 date=1252429544' Alıntı:
Yamalarda kullanılan klavye yada kısayol tuşları çakışma yaptığından sorun yaşarsınız..Ben almanca vers. kaldırdım(her yeri problemdi) ing.kullanıyorum şu ana kadar yüklediğim herhangi bir yamada hata vermedi...
ing versiyonu nerden bulabilirim?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...