SEL FELAKETİ YAŞAYAN TÜM TRAKYALI KARDEŞLERİMİZE GEÇMİŞ OLSU DİLİYORUM.

Sel Silivri'yi tanınmaz hale getirdi
08 Eylül 2009 / 14:30
Böyle felaket görülmedi. Burası muson yağmurlarının vurduğu Çin değil. Silivri'nin ta kendisi..

İstanbul Silivri ender rastlanan bir doğal felaketi yaşıyor. Aşırı yağışlar ve taşan dereler nedeniyle Silivri ve Selimpaşa sular altında kaldı.

Silivri'nin karayolu bağlantısı kesildi. Ulaşım havadan sağlanıyor.. Manzarayı görenler buranın Asya'yı vuran bir tayfun sonrası çekilen görüntüsü zannediyor..

Helikopterden çekilen görüntler dehşet verici. Yerde ne varsa sular altında kalmış durumda.

http://vids.myspace.com/index.cfm?fuseaction=vids.individual&videoid=62929258

www.istanbulhaber.com ADRESİNDEN ALINTIDIR TÜM ARKADAŞLARA GEÇMİŞ OLSUN DİLİYORUM...

Ynt: SEL FELAKETİ YAŞAYAN TÜM TRAKYALI KARDEŞLERİMİZE GEÇMİŞ OLSU DİLİYORUM.

Sağolun arkadaşlar. Gerçekten Silivri ve Selimpaşa ' da sel çok etkili oldu. Şehir içinde durum çok kötü. İnşallah daha şiddetli bir yağış olmaz.

felakete uğrayan zor durumda kalan herkesin allah yardımcısı olsun.kolay değil bir ömür boyu çalışıp didinip biriktirdiğin şeylerin bir anda yok olması...

1 aydır derede su kalmadığı için mısırı sulayamıyorduk, şimdi ise mısır 1 metre suyun altında kaldı, alıştık artık böyle durumlara, küresel ısınmanın, aşırı sanayileşmenin meyveleri bunlar olsa gerek. 2 sene önce de aynısı olmuştu. Daha öncesinde de ekin sular altında kalmıştı, yemlik diye güç bela bir fabrikaya satmıştık buğdayı.

Neyse Allah daha beterinden saklasın, cana geleceğine mala gelsin...

arkadaşlar durum hakkatten çok kötü.izim keşandada bu akşam durdu.biz gündendiyi biçtirmek için hazırlandık yağmur yağdı.inş kesilirde biraz havalanır çifçi mahsülünü kaldırır.ALLAH hepimizin yardımcısı olsun

slm aleyk.Felaketi yaşayan arkadaşlarıma geçmiş olsun diliyorum.İnşaallah bir an önce normal hayatlarına dönerler.
tekrar geçmiş olsun