sizce massey den sonra en iyi traktör markası nedir?

Ynt: sizce massey den sonra en iyi traktör markası nedir?

sanane kardeşim ben kavga çıkarmak istesem çoktan çıkarıdım ve şimdi istesemde şimdi senle çıkartırdım ama ayrıca konunun neresi saçma?..bana uyarı verileceğine sana versinler...

arkadasım boyle konumu olur bana gore mf sana gore nh ee herkez kendı bıldıgını solıcek sonra tartısma sonra kavga sonra banlar havada ucusacak eger ılla konu acacaksan solersın modellerı hangısı daha ıyı sızce dersın beygırelırne bakılır yaptıgı ıse bakılır sonuc verılır alla alla

benbekirya link=topic=25804.msg213817#msg213817 date=1252707714' Alıntı:
SAÇMA KONU KOTU TRAKTÖR YOKTUR KİLİTT !!! AYRICADA 1006 İSİMLI UYEYE UYARI VERILMESINI ISTIYORUM FORUMDA KAVGA CIKARTMAK ISTIYOR GALIBA
bırakında buna siz değil başkları karar wersin....buna benzer birçok konu var....başkalarının paylaşımlarına saygı gösterelim....

benbekirya link=topic=25804.msg214027#msg214027 date=1252773294' Alıntı:
arkadasım boyle konumu olur bana gore mf sana gore nh ee herkez kendı bıldıgını solıcek sonra tartısma sonra kavga sonra banlar havada ucusacak eger ılla konu acacaksan solersın modellerı hangısı daha ıyı sızce dersın beygırelırne bakılır yaptıgı ıse bakılır sonuc verılır alla alla kardeşim sen bırak yorumunu görüşünü yaz bırak gerisine karışma ben zaten aykırı bi konu açtıysam bunu da yetkililer kilitler.onun için herşeye karışmamak gerekir.işte sen böyle yaparak kavga başlatabilirsin.

FERGUSON LARI EN ÇOK BENZİNLİK SAHİPLERİ SEVİYORDUR.ONDAN DAHA FAZLA MAZOT İÇEN BAŞKA MARKA YOKTUR HERHALDE. ÇOK YAKAR AZ KAÇAR.NASIL BİR NUMARA OLUYORSA.398 HARİÇ,ONUN YERİ BAŞKA.