KARAMANIN gözbebeği T8040 teker boyutu

grnt001sm.jpg

+++342HP+++

Ynt: KARAMANIN gözbebeği T8040 teker boyutu

Traktörün sahibinin 2000 dönüm yeri varmış. Bence o kadar yer için gereksiz bir traktör. Bu traktöre verdiği paraya artı bir o kadarda takım parası vermesi gerekiyor. Vallah 2000 dönüm yere fuzuli masraf.

Traktörün sahibinin 2000 dönüm yeri varmış. Bence o kadar yer için gereksiz bir traktör. Bu traktöre verdiği paraya artı bir o kadarda takım parası vermesi gerekiyor. Vallah 2000 dönüm yere fuzuli masraf.
hyr Erkan yanlışın var alan kişi bizim burdan Karamanın ayrancı ilçesinden tam 8000 dönüm arazi almışlar tabi kocaoğlanda onun için :D yani fazlasıyla değer:D

S@BİT link=topic=25870.msg214420#msg214420 date=1252873571' Alıntı:
hyr Erkan yanlışın var alan kişi bizim burdan Karamanın ayrancı ilçesinden tam 8000 dönüm arazi almışlar tabi kocaoğlanda onun için :D yani fazlasıyla değer:D

Vallah bilemiyorum. Benim msnde bu traktörü alan kişinin amcaoğlu var. Bana o söyledi. Amcamlar T 8040 aldılar dedi. Bende sordum ne kadar yer işliyorlar diye. 2000 tek parça 250 de parçalı filan var dedi. Artık kim doğru kim yanlış bilmiyorum. Bu traktörü alan çok oluyor. Ama yarısı hikaye çıkıyor....

alipasalierkan link=topic=25870.msg214112#msg214112 date=1252791701' Alıntı:
bizim 3000 dönüm yer var tümosan 85 80 var bide mf 265 var çok gereksiz bence

arkadaşlar zengini malı züğürtün çenesini yorar bu traktörün asıl sahibi ups kargo şirketinin ve bu daha devede kulak aynı ayarda onlarca ithal traktör ve ekipman tamamı devlet destekli gecenlerde tarla gününde ayrancıdaydım bu traktör için yeni anıza ekim mibzeri almıslar 15 metre genişlik fiyatıda 70000 euro biz elimizdekilerin kıymetini bilelim bendede daha net fotoları var bunun benim dükkanın önünde cekmiştim en kısa zamanda koyarım heriflerin çifliğini görseniz zaten dudagınız ucuklar istemediğiniz kadar ekipman ve traktör en küçüğü 80 hp

nhtd854wd link=topic=25870.msg234293#msg234293 date=1260689845' Alıntı:
erkan sen cok bilion....trkyede en büyk clas 150hp die kıskanyon işde..

Orta yerimden çatladım. Çok kıskanıyorum. Ondan böyle yorumlar yapıyorum. Hep kafamdan hikayeler uyduruyorum. Yaw kardeşim bana ne kim aldıysa almış. Ben bana başka bir kişinin söylediği şeyi söyledim. Benim msnimde herşey kayıtlıdır. Çok merak ediyorsan. Konuşmalarıda sana özel mesaj yoluyla iletirim. Başka bir arkadaşım ups kargo aldı demiş. Başka biride 8000 dönüm arazisi olan biri aldı demiş. O kadar yorum içinden benim yorum sana biraz batmış diye düşünüyorum. Genelde diğer konularda da bana ve CLAAS ' a karşı birkaç antipatik yorumun olduğunu görmüştüm. Bilmem nedendir bu şekildeki tavırların. Yakında çıkar kokusu...

aga bu t8040 arkadasin dedigi gibi alan cok oluo ama kimsede nedense goremioz bi.bizim bu tarafta bi adamda 2 tane fendt 936 ve 924 vario war t 8040 aldi dediler fendt cikti

arkadaşlar bende tam bilmiorum kimin aldığını konuya açıklık getiriyim ama karamanda olduğu kesin bu meydanda çekilmiş bi foto getirdikleri gün şov amaçlı çarşıya koydular bende orda çektim ki bu teker boyutu burda tam görünmüo ama resimdeki fendtten çok büyük olduğu kesin saygılarımla