benim erkunt sılaj üstü çiğniyor çıkmayan traktörleride yukarı çekiyor :)

Ynt: benim erkunt sılaj üstü çiğniyor çıkmayan traktörleride yukarı çekiyor :)

birde tarlada ki manzara yı çekebilseydim kahrettim jarz zayıftı çekmedi valtra ile kemper sampion 3000 vardı traktörler çıkamıyor kamyonlar bir yandan valtra tabi hepsini dışarı çıkarıyor du yola valtra ile makine de sıfırdı şansı böyle denk geldi :)

ali_kockaya link=topic=25872.msg213957#msg213957 date=1252759861' Alıntı:
HİÇBİRŞEY GÖRÜNMÜYOR
AKGÜN43 link=topic=25872.msg213960#msg213960 date=1252760857' Alıntı:
görünürde bişey yok

arkadaşlar videolar you tubeden olduğu için youtube si açık olmayan izleyemiyor bende geçen hafta açtım ve şimdi izleyebiliyorum sizinkilerde sanırsam kapalı :( :(

nailyetek link=topic=25872.msg214143#msg214143 date=1252794524' Alıntı:
Teşekkürler Özgür Efe...Sizde insaf kelimesini kaldırmışsınız lügat tan beya...54 C ye insaf yani..:D
he he he ne olacak abi ya 54 c bu hiç acımıyolar bunlara ben de onlar acımıyor diye böyle yaptım :)

54 CNİN O ARABAYI BEN CE RAHAT CEKER SLAJDA FAZLA BOY YOK .BİZ HER SENE 2 M AŞAĞI SLAJ YAPMAYIZ 1.5 METREYE KADAR OLAN YERLERİ 135 (ARABA BİRAZ DAHA KÜÇÜK İÇİNDEKİ SİLAJ 3 3.5 TON) TAKVİYE 3 SON GAZ TABİKİ İLERDEKEN SON GAZI ÇEKECEN SLAJIN ORTASINA KADAR GİDER ORDA BAYILIR DAMPERİ DİK RMORTA AZ BİŞEY KALIR DAMPERİ İNDİR MOTORUN ARKASINA AĞIRLIK YAPSIN DİYE TAKVİYE 1 ROLANTİ (SAKIN GAZ VERME) MOTOR ÇIKAR SONRA DAMPERİ KALDIR KALAN BOŞALSIN YOLA DEVAM *098*- AMA BU DEDİKLERİMİN OLMASI İÇİN ÇİĞNEYEN İYİ OLCAK(YANLIŞ ANLAMA SENİN İÇİN DEMİYORUM)SLAJ SIKIŞACAK. ÖYLE OLURSA 54 C YIKAR ORAYI. SANA KALAY GELSİN. AMAN DİKKAT ET DÖKÜLEN SILAJIN ÜSTÜNDEN DÜZ OLARAK İLK VURUŞTA GEÇME TRAKTÖRÜ DEVİRİRSİN ok-*-s

amat link=topic=25872.msg216403#msg216403 date=1253476391' Alıntı:
54 CNİN O ARABAYI BEN CE RAHAT CEKER SLAJDA FAZLA BOY YOK .BİZ HER SENE 2 M AŞAĞI SLAJ YAPMAYIZ 1.5 METREYE KADAR OLAN YERLERİ 135 (ARABA BİRAZ DAHA KÜÇÜK İÇİNDEKİ SİLAJ 3 3.5 TON) TAKVİYE 3 SON GAZ TABİKİ İLERDEKEN SON GAZI ÇEKECEN SLAJIN ORTASINA KADAR GİDER ORDA BAYILIR DAMPERİ DİK RMORTA AZ BİŞEY KALIR DAMPERİ İNDİR MOTORUN ARKASINA AĞIRLIK YAPSIN DİYE TAKVİYE 1 ROLANTİ (SAKIN GAZ VERME) MOTOR ÇIKAR SONRA DAMPERİ KALDIR KALAN BOŞALSIN YOLA DEVAM *098*- AMA BU DEDİKLERİMİN OLMASI İÇİN ÇİĞNEYEN İYİ OLCAK(YANLIŞ ANLAMA SENİN İÇİN DEMİYORUM)SLAJ SIKIŞACAK. ÖYLE OLURSA 54 C YIKAR ORAYI. SANA KALAY GELSİN. AMAN DİKKAT ET DÖKÜLEN SILAJIN ÜSTÜNDEN DÜZ OLARAK İLK VURUŞTA GEÇME TRAKTÖRÜ DEVİRİRSİN ok-*-s
sağol dostum tavsiyelerin için ama tam 10 senedir sılaj çekerim ve çiğnerim o yüzden ders e pek ihtiyacım yok ama sağol :D