'77 Ford 5600 Yenileniyor!

Ynt: '77 Ford 5600 Yenileniyor!

paylaşım için teşekkürler

fordun sanayiden çıktıktan sonraki halini merak ediyorum sıfır gibi olacak zaten traktör topluymuş şimdi kız gibi olacak böyle emektar traktörlerin papucu kolay kolay dama atılmıyor onları kullanması bi ayrı güzel oluyor

Arkadaşlar, endişelenmeyin... Fordun son kat boyası atılmış, ben görmedim, o yüzden foto çekemedim, muhtemelen önümüzdeki hafta elektrik tesisatı da döşenmiş olur, giderim köye götürmeye, o zaman çekerim fotoları...
İnsan hayatında bazı değişiklikler oluyor bazı zamanlarda, bizimde kendimize göre sıkıntılarımız oldu, o nedenle siteyi biraz ihmal ettim ama elimden geldiği kadar katılacağım...
Herkese teşekkürler...

ozan_06 link=topic=25913.msg226850#msg226850 date=1257621059' Alıntı:
Arkadaşlar, endişelenmeyin... Fordun son kat boyası atılmış, ben görmedim, o yüzden foto çekemedim, muhtemelen önümüzdeki hafta elektrik tesisatı da döşenmiş olur, giderim köye götürmeye, o zaman çekerim fotoları...
İnsan hayatında bazı değişiklikler oluyor bazı zamanlarda, bizimde kendimize göre sıkıntılarımız oldu, o nedenle siteyi biraz ihmal ettim ama elimden geldiği kadar katılacağım...
Herkese teşekkürler...
Sen işine bak abi,her zaman yerin başka.Katılsan da katılmasan da.Ama ford bizi endişelendirdi. :D Boyacı yamuk yaptı tek sana değil siteye :D ankara buluşmasında icabına bakalım ;D