Steyr ve Nh Td 65 Çekişmesi

Ynt: Steyr ve Nh Td 65 Çekişmesi

sağol meriç çok güzel kapışma olmuş nh firene bastığında steyr çekemiyo steyr bastığında nh götürüyo ama steyrin arkasıda biraz hafif gibi bide nh de kabin var.sonunda steyr asılıyo ve halat kopuyo.

ÜÇPIN@RLI KORAY link=topic=3174.msg31905#msg31905 date=1209885624' Alıntı:
sağol meriç çok güzel kapışma olmuş nh firene bastığında steyr çekemiyo steyr bastığında nh götürüyo ama steyrin arkasıda biraz hafif gibi bide nh de kabin var.sonunda steyr asılıyo ve halat kopuyo.

koray NEW HOLLANDın kabinini hesaba katıyorsun ama güç farkını katmıyorsun neden ???
biri 73 diğeri 65 hp biri
steyr 4 silindir td65 3 silindir

POYRAZLI SALİH link=topic=3174.msg38487#msg38487 date=1211644166' Alıntı:
koray NEW HOLLANDın kabinini hesaba katıyorsun ama güç farkını katmıyorsun neden ???
biri 73 diğeri 65 hp biri
steyr 4 silindir td65 3 silindir
birincisi başakla nh arasında 5 bg fark war.ikincisi silindir farkı bana göre pek yoq.çünkü başak 3142 cc 51.5 kw nh ise 2900 cc 47.8 kw sadece gücü olarak werilmiş....bana göre çekişme eşit....

kral39 link=topic=3174.msg87479#msg87479 date=1224704262' Alıntı:
birincisi başakla nh arasında 5 bg fark war.ikincisi silindir farkı bana göre pek yoq.çünkü başak 3142 cc 51.5 kw nh ise 2900 cc 47.8 kw sadece gücü olarak werilmiş....bana göre çekişme eşit....

dikkatini çekerim Koray NH nin üstünlük olarak kabinli olmasını öne sürmüş bende böyle bi karşılaştırma yaptım...
birinin kabini var diğerinin lastikleri büyük...

video görünmüyor

ben bi arkadaşla denedim 70 56 ile 768 lik steyr taktık arka arkaya yaklaşık 11 12 yıl faalan oldu steyr üs çekide 70 56 alt çekide 70 56 kabinli steyr de kabin yok sadece bi defa denedik ve kısa sürdü çekişme belki bi kaç defa denesek steyr çekerdi ikiside bir birini çekemedi ikiside altta olsa 70 56 kesin çekerdi

arkadaşlar alayı gelsin benim 2073 başak ' a vız gelir.başak videolarında var 2073 ve td 75 in götgöte takmaları.çeki yükseklikleri aynıyken başak rahat rahat çekiyor.ama newhollandın çekisini yükseltince o alıyor.eşit şartlarda başak alıyor hiç dinlemeden.bu arada götgöte takma olayında güç değil ağarlık önemlidir.

arkadaslar burda bı puf noktası var hıç ondan bansetmıyosuuz td halatı yukardan bağlanmıs basğınkı alta td çok yuk alıyo 5 cmnın bıe çok farkı var burda kım halatı 5 cm yukardan takrsa o çeker bıs bizim burda çok denedık basak 2050 ile nh 75ntna yı taktık ıthal traktoru valla asfalta basak surudu goturdu halat esıt bı sekılde bağladık ama nh nınkı biraz yukarı bağlıyoz nh çekıyo ama esıt taktığın zaman basak valla suruyo resmen bıde 50 hp nh75 hp basagın kılosu çok ağır valla takmadığımız traktor kaladı hepsını çektı ama basağı surende bu isin pırı olmus

suleymanjd link=topic=3174.msg142731#msg142731 date=1232925581' Alıntı:
arkadaslar burda bı puf noktası var hıç ondan bansetmıyosuuz td halatı yukardan bağlanmıs basğınkı alta td çok yuk alıyo 5 cmnın bıe çok farkı var burda kım halatı 5 cm yukardan takrsa o çeker bıs bizim burda çok denedık basak 2050 ile nh 75ntna yı taktık ıthal traktoru valla asfalta basak surudu goturdu halat esıt bı sekılde bağladık ama nh nınkı biraz yukarı bağlıyoz nh çekıyo ama esıt taktığın zaman basak valla suruyo resmen bıde 50 hp nh75 hp basagın kılosu çok ağır valla takmadığımız traktor kaladı hepsını çektı ama basağı surende bu isin pırı olmus

arkadaşım burada eşit zaten halatlar her ikiside çeki lere bağlanmış pehlivana bağlanmamış ki 5 bg az olmasına rağmen sürümüş gitmiş maşallah

kral39 link=topic=3174.msg143729#msg143729 date=1233079355' Alıntı:
görende dicek 50 hp lik nht 70 bg lik başağı çekti :d .... burda başaktaki şöförün kafasızlığı war sadece.....adam gidio seri viteste asılıo....bence saçma bi çekişme olmuş.

evet zaten saçma bi çekişme olduğunu düşünüyorum bende kala kala başağamı kaldı nh ı çekmek büyüsünde gelsin

valla arkadaslar bu çekısme ısınde çok buyuk püf noktaları var nh cılar kızmasın ama çekısmede nh hıç dayanmıyo çok denedık valla ben basak kullanıcısıda dıılım tarafta tutumuyorum ama gozumle gorduklerım bunlar basağın sanzumanı bu ise çok elverıslı uygun vitesı buluyo fazla gaz vermeden gotruyo tabı sofor işi biliyosa saygılar