VALTRA T SERİSİ

• Konbuyu başlatan kuyucakli_26
  • Başlangıç tarihi
: VALTRA T SERİSİ

bızım dayıda t 700 var bunlar kadar buyuk deıl 3 sılındır gecen benım265 gubre yuklu romorkla cıkmadı valtrayı getırdık oda 4*4 takmamıs benım 265 kaldıgı yere kadar dayanamdı cekere takıncada yoldu aldı motor hayran kaldım

ARKADASLAR SIZ DENGE DIYE BISI VAR BILMEM BILIRMISINIZ BU 4*4 LERDE ON40 ARKA60 YADA 50-50 OLUR YANI CIFCEKER BI MOTORU GERI GERI HAFIF I YOKUSA KOY BOS HALDE TEK CEKERDE CIKAMAZ CUNKU AKSTAKI AGIRLIK YETMEZ BIDE 4*4 TRATOR TEK CEKERDE AKTARMA ORGANLARI TRAKTORE HIC BI ZAMA TAM GUZ VERMEZ YANI DUZ ILE CIFCEKERI IKISINIDE TEK CEKERE TAKIP KIYASLAMAYIN

salih link=topic=265.msg4387#msg4387 date=1200407822' Alıntı:
ARKADASLAR SIZ DENGE DIYE BISI VAR BILMEM BILIRMISINIZ BU 4*4 LERDE ON40 ARKA60 YADA 50-50 OLUR YANI CIFCEKER BI MOTORU GERI GERI HAFIF I YOKUSA KOY BOS HALDE TEK CEKERDE CIKAMAZ CUNKU AKSTAKI AGIRLIK YETMEZ BIDE 4*4 TRATOR TEK CEKERDE AKTARMA ORGANLARI TRAKTORE HIC BI ZAMA TAM GUZ VERMEZ YANI DUZ ILE CIFCEKERI IKISINIDE TEK CEKERE TAKIP KIYASLAMAYIN

Salih doğru sölüyor..Ben dediklerinin hepsine katılıyorum...

ASARCIKLI link=topic=265.msg4193#msg4193 date=1200175370' Alıntı:
bızım dayıda t 700 var bunlar kadar buyuk deıl 3 sılındır gecen benım265 gubre yuklu romorkla cıkmadı valtrayı getırdık oda 4*4 takmamıs benım 265 kaldıgı yere kadar dayanamdı cekere takıncada yoldu aldı motor hayran kaldım
VALTRA 700 ler pek işe yaramaz bence 3 silindir
geçende biri diyordu waltra ların hiç boğulduğunu görmemiştim ama 700 ler çok çabuk bayılıyor die
sen 700 ü 265 le kıyaslarsan tabiki hayran kalırsın olcak okadar boru değil 4*4
valtra 700 3 silindir 74 hp

adas ben dedım onu ama o valtra sarıydı yanı yenı tıptı
arkadaslar polatlıda yaar koyunde bı adamda bı a95 var yesıl eskılerden bıde sarı a75 var
a75 tarlada 4luyu atınca gıderkene bırden yıgılıo nerdese ıstop edecek gıbı noluo ben bı bızım basakta bıde bu a75te gordum bu olayı gıderkene gıderkene bırden bayılıo ıstop edıo ama bıde a95 vardı yanında 5lı 13noyu hoplatıyodu a95 benım cok hsuma gıdıo ama yenı a75 ole gordukten sonra sogudum belkıde o motor cok yenıydı acılmamıs oldugundan ole yapıodu orasını bende anlamadım zaten
arkadaslar bu kadar buyuk motorda nıe bu gostergelker var demıssınız bence elektronık yerıne bu ıbrelı gosterge cok daha hos olmus valtra harbı cok klas traktor ozellıle t serısı
benım yurt dısında alacagım ılk traktor valtradır alırım 2 tane t serısınden bakarım keyfıme