john deere 6920 uzaktan kumandalı çevrimi

Ynt: john deere 6920 uzaktan kumandalı çevrimi

arka kısımda yavaş olması amacıyla oyuncak ekskavatör motoru öndede f1 aracının ön takımı kullandım oyuncak pres olduğu için biraz kesme biçme oldu kabidede pil ve devre var camları olmadığı için yeşil plastikle kaplama yapıldı

selçuk:arkadaşım senn elin bu işlere yatkın.bende çok severim bu tarz işleri.benmde kendime ait projelerim var.sen bu yeteneğini ilerletsene.hangi okula gidiyorsun.ben lisede okurken tübitağın proje olimpiyatlarına girmiştim.inepo adında çevre proje yarışmasına girmiştim.bu sayede yaptığın yararlı işler hayata geçebilir.eline sağlıık doğrusu ben çok beğendim..

doganbey1 link=topic=26034.msg215483#msg215483 date=1253240207' Alıntı:
selçuk:arkadaşım senn elin bu işlere yatkın.bende çok severim bu tarz işleri.benmde kendime ait projelerim var.sen bu yeteneğini ilerletsene.hangi okula gidiyorsun.ben lisede okurken tübitağın proje olimpiyatlarına girmiştim.inepo adında çevre proje yarışmasına girmiştim.bu sayede yaptığın yararlı işler hayata geçebilir.eline sağlıık doğrusu ben çok beğendim..
valla sıfırdanda yapıyorum ama güzel bi proje bulmak lazım elbette daha güzel olması için

nerden buluyorsun bu malları sen?

doganbey1 link=topic=26034.msg215777#msg215777 date=1253316470' Alıntı:
nerden buluyorsun bu malları sen?
burda nezih diye bir market var oyuncak üstüne bunu ordan almıştım envayi çeşit herşey var model olarak şimdi benim toptancı bi abim var eskişehirde bulmuş uygun fiyatlı no name ama süper mal demiş selçuğa satarım almış bi koli :D ben alıyimde hoşuna giderse kargolarım istersen