kardeşlerim,arkadaşlarım değerli abilerim buraya bakarsanız sevinirim..

19.05.2008
11,882
798
Edirne

site olarak küçük üyelerimiz ileride ne olmak istediklerini,yaşıtlarım hangi üniversitenin hangi bölümüne gittiklerini,büyüklerimde hangi mesleği yaptıklarını yazabilirlerse çok sevinirim.böylece sitede bilgi alış verişi daha hızlı olabilir.
**ilk olarak ben başlayayım:BİLECİK ÜNİVERSİTESİ KİMYA VE PROSES MÜHENDİSLİĞİ

Ynt: kardeşlerim,arkadaşlarım değerli abilerim buraya bakarsanız sevinirim..

Mustaf-a link=topic=26036.msg215595#msg215595 date=1253287288' Alıntı:
Konu eğer gerekli ilgiyi görürse müthiş yararlı olur.
o zaman ayn ilgiyi senden bekliyoruz mustafa:D hangi üni hangi bölüm :D

Ben Uludağ Üniversitesi otomativ ve güverte okudum allaha çok şükür bitti

ben 1984 , üniversite mezunuyum ...hala benden yaşça ve tecrübe olarak fazla meslektaşlarımdan yardım almak için çabalıyorum...

atilla link=topic=26036.msg215623#msg215623 date=1253293724' Alıntı:
ben 1984 , üniversite mezunuyum ...hala benden yaşça ve tecrübe olarak fazla meslektaşlarımdan yardım almak için çabalıyorum...
afedersniz ama hangi üniden ;) ve memleket neresi sizi ;) ve şuanda görev yapıorsanız nerde ?

nh link=topic=26036.msg215625#msg215625 date=1253294081' Alıntı:
afedersniz ama hangi üniden ;) ve memleket neresi sizi ;) ve şuanda görev yapıorsanız nerde ?
şu anda bir devlet kuruluşunda baş makina mühendisi olarak görev yapmaktayım ..bitirdiğim üniversite önemli değil ... kırklarelinin babaeski ilçesi yenimahalle köyündenim ..görev yerim edirne...

nh nicli kardeşime teşekkür ederim .. bitirdiğim üniversite bazı yanlış yorumlara neden olmuştur ..tekrar söylüyorum .. hiç bir üniversiteyi hakir görmemişimdir ..üniversiteler bilim yuvasıdır ... özelliği bu zaten...

atilla link=topic=26036.msg215643#msg215643 date=1253295773' Alıntı:
nh nicli kardeşime teşekkür ederim .. bitirdiğim üniversite bazı yanlış yorumlara neden olmuştur ..tekrar söylüyorum .. hiç bir üniversiteyi hakir görmemişimdir ..üniversiteler bilim yuvasıdır ... özelliği bu zaten...
anladım bend sadce merak ettim di ondan sordum ;) dediklerinize katılıyoum ;)

evet sitedki diğer üyeleride bekliyoruz.küçük arkadaşlarımız sizlrde katılın.hangi meslek sahibi olmak istiyorsanız belirtelim.eğer uygun nitelikte meslek sahibi varsa sizler için çok iyi olur.büyüklerimiz sizlerde bizleri bildiklerinizden mahrum bırakmayınız.unutmayın ki bilgi paylaşıldıkça çoğalır...

bende susurluk teknik lisesi bigisayar/donanım bölümü mezunuyum....üniversiteye gitmedim...açıkçası bi 4 sene daha okumak zor geliyo :D

doganbey1 link=topic=26036.msg215671#msg215671 date=1253300819' Alıntı:
e ismail ne yapacaksın be abi.bence gitmelisin.artık işler çok sakat.çifçilik desen çifçiliktede zevk fazla kalmadı
haklısın ama yaptık bi şey..bilmiyom sonu ne olur...

ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ KARAİSALI MESLEK YÜKSEK OKULU MAKİNA BÖLÜMÜ MEZUNUYUM. MESLEĞİM MEKİNE TEKNİK RESSAMIYIM
HAZİRANA KADAR RESSAM OLARAK ÇALIŞIYORDUM ŞUAN ÇİFÇİLİĞE DEVAM İŞ BULASIYA KADAR

ODTÜ Maden Mühendisliği bölümünü kazandım.Bu sene hazırlıktan başlayarak devam edecem.Asıl istediğim bölüm makine idi ama maden de cazip geldi.Biraz da puan yetmeyince :).Ama şu an mutluyum bölümümden...