Arcusin Autostack v2 Otomatik Balya Toplayıcı Arkasına Römork Takıla Biliyor

rmork.png

http://ul.to/t7one5

Ynt: Arcusin Autostack v2 Otomatik Balya Toplayıcı Arkasına Römork Takıla Biliyor

makmak bilader bunun kuruluşunu bir anlatırmısın hangi dosyaları nereye atacaz.

mesala program files-ls2009-data-vehicles-trailer a hangi dosyaları atacaz

ve belegerim-mygames - ls2009 - mods- dosyasının içine ne atacaz bi bilgi verirsen çok sevinirim ii çalışmalar diliyorum

Ynt: Arcusin Autostack v2 Otomatik Balya Toplayıcı Arkasına Römork Takıla Biliyor

tamam kardeşim çok yardımcı oldun saol bi denicem bakalım işe yaracakmı acaba yardımın için teşekkürler

kardeş yamayı attım ama bi sorun var... listede görünüyo satın alıyorum fakat traktöre takıp götüremiyorum tekrarda satamıyorum:SS

bende bi sorun yok kardeş bide yamayı buraya at program files-ls2009-data-vehicles-trailer

yha bende çalışmıyor nededi ne balyeyi alıyor ama düzgün almıyor ve balyeler arabanın arkasında sürünüyor oyundan çıkıp girince balyeleri arabaya sıralıyor fakat gine aynı şekilde topluyor