PANCARPILLAR Loder...İlk Türk Yapımı Yükleyici...1 Silindirli..

Ynt: PANCARPILLAR Loder...İlk Türk Yapımı Yükleyici...1 Silindirli..

ağır abi link=topic=26053.msg215784#msg215784 date=1253317616' Alıntı:
sizin memleketın boyacılarına ozamanlar baska renk vermıyorlarmıs galıba ne bu sarı hobısı bılmem :D
O bir İşmakinası..+Loader..dikkatini çekerim sayın meslektaşım..

iste gerçek dozer bu olsa gerek naıl abı super paylasım emeğıne sağlık tesekkurler

selcuktnt link=topic=26053.msg215813#msg215813 date=1253321157' Alıntı:
eskişehirdede var inşaatlarda çakıl taşı dağıtmaya kullanıyolar
Bu resmi zaten Eskişehir sanayisinde çektim..ama bu alet 1 yıldır aynı yerinde duruyor..Zannedersem daha önceki yıllarda Betoniyer diye tair edilen Harç karma makinalarını doldurmak için kullanmışlar..kaldırma yüksekliği biraz daha fazla olsa benim işime yarayabilir köyde..yroum için teşekkürler..

nailyetek link=topic=26053.msg216057#msg216057 date=1253385084' Alıntı:
Bu resmi zaten Eskişehir sanayisinde çektim..ama bu alet 1 yıldır aynı yerinde duruyor..Zannedersem daha önceki yıllarda Betoniyer diye tair edilen Harç karma makinalarını doldurmak için kullanmışlar..kaldırma yüksekliği biraz daha fazla olsa benim işime yarayabilir köyde..yroum için teşekkürler..
eğer çalışır durumdaysa abi kovanın ordaki kolları biraz uzat arkayada bi kum çuvalı koy :d

Konya'da bunların tillahı var.

Durup durup yeni birşeyler icat ediyorlar. GMC, Manitou, Traktör telehandler.. Ne bulursan gönder istediğini söyle üçotuz paraya yapıyorlar. Ya da hazırdan seç-beğen-al.. grin-*-s

Ben şahsen müşteri oldum.

Aha bu da linki; www.bagsanhidrolik.com

Agri_King link=topic=26053.msg218687#msg218687 date=1254256347' Alıntı:
Konya'da bunların tillahı var.

Durup durup yeni birşeyler icat ediyorlar. GMC, Manitou, Traktör telehandler.. Ne bulursan gönder istediğini söyle üçotuz paraya yapıyorlar. Ya da hazırdan seç-beğen-al.. grin-*-s

Ben şahsen müşteri oldum.

Aha bu da linki; www.bagsanhidrolik.com

boylesını hıc gormemıstım aslında cok kullanslı makınalar ıcat edıyorlarmıs ortamala fıyatlar ne akdar acaba bı gorusmek lazım