benim ispanyol 175likten kesitler

Ynt: benim ispanyol 175likten kesitler

teşekkür ederim arkadaşlar yapmaya çalıştık bişeyler.76 model kardeşim bu dana :D egzozu yukarı kaldıracam ama yuvasına sığmıyo ya bi de tarlaların kenarlarında elma ceviz vs var dallara takılıyor ama bacadan da ses daha bi züper çıkıyor ya.pancar sezonu başlasın devamı gelecek arkadaşlar

way be bizim köyde de war aynısındn motorun her yerinde yabancı yazılr yazıyor oda böle ama onun egsoz üste ve arka lastikleri daha ufak bu sene yanına bitanede td65s aldı inanmazsınız masseyi garaja sokuo 65 dışarda duruyor taş gibi motor hayla!

evet o tekerlekler pancarın araarına da sığıyo sürebiliyosun ama bunlar sığmıyo inceltiriz büyük ihtimal iyice eskiyince.bizim de hep fabrique o mas de las falan bişeyler yazıyo :D bunların 4x4 olanları gelmemiş ya onlar olaydı var ya bak motorun hasını ozaman

güzel paylaşım eline sağlık...mf yi yıllar eskitememiş..o römork kamyon şasesi mi..kastamonuda bolca var onlardan çok da sağlam...

karatekamil link=topic=26054.msg216132#msg216132 date=1253398979' Alıntı:
teşekkür ederim arkadaşlar yapmaya çalıştık bişeyler.76 model kardeşim bu dana :D egzozu yukarı kaldıracam ama yuvasına sığmıyo ya bi de tarlaların kenarlarında elma ceviz vs var dallara takılıyor ama bacadan da ses daha bi züper çıkıyor ya.pancar sezonu başlasın devamı gelecek arkadaşlar
bizde bunun 74 ingilizi wardı ama bunun aynısıydı egzoz yukardaydı

evet bekircim ağırlık çok süper faydalı oluyo aslında motorun baya masrafı var ama yokluğun gözü kör olsun para parayı çekiyo ama bizim paraların çekim kuvveti düşük biliyomusun :D hindileri kışa besliyorum abicim kastamonuya yolunuz düşerse keserim trakkulüp üyeleri için :D bizim hatta hava filtresi de dışardaymış ama sonradan içeri aldırmışlar biz motoru almadan.ingilizleri de güzeldir bu makinalar eskimiyo kolayına yaa.ben hasta oluyorum bu motorlara.hele ki bi sesleri var ya kürrrn kürrrrn kürrrrn diye offff :D ya romorklar evet kamyon şase.daha evelki paylaşımlarımda da bu konudan baya muhabbet etmiştik.kancaya yük bindiğinden tarlada süper gidiyo+romork freni

karatekamil link=topic=26054.msg216132#msg216132 date=1253398979' Alıntı:
dewamını bekliyoruz....
resimler için teşekkürler.....ilk sahibimisiniz..ikinci el mi aldınız....

ikinci el 82 de almışız müteahhitten ozamanlar kum işlerini motorlarla yapıyolarmış çoğunlukta.çok ezilmiş motor yazın çalışmazmış anlatıyolar bizimkiler.günden güne düzeldi bakım yapıldıkça :D