site üyelerinin , ramazan bayramını kutlar.. esenlikler dilerim...

Ynt: site üyelerinin , ramazan bayramını kutlar.. esenlikler dilerim...

Bu akşam; buradan Tüm İslam Alemi ' nin ve Trakkulüp te bulunan büyük küçük herkesin Ramazan Bayramı ' nı en içten dileklerimle kutlarım... Saygılar..nailyetek..

Benim ömrümde ırmaklar vardır sularında hayallerimi yüzdürdüğüm, benim ömrümde sevdiklerim vardır bayramlar ayrı geçince üzüldüğüm. Bayramınız mübarek olsun! By SmhGwz..
hadi bu Mübarek Günlerde herkes birbirlerine + REP versin :p ;D

Herkezin ramazan bayramını kutlar hayırlara vesile olmasını diler büyüklerin ellerinden küçüklerin gözlerinden öper daha nice ramazan bayramlarına erişmemizi dilerim

Ynt: Bayramınız Kutlu olsun.

Slm...Mübarek Ramazan Bayramı ' nızı kutlar, tüm İslam Alemi ve dünyamıza sağlık, huzur, bolluk, bereket ve en önemlisi barış getirmesini dilerim.. Nice bayramlara erişmek dileklerimle...nailyetek

abilerim kareşlerim arkadaşlarım.iyisiyle kötüsüyle orucuyla iftarıyla sahuruyla bi ramazan ayı daha geçirdik.ve bu günlerdede hem hüzün hem bayram yaşıyoruz.allah bir dahaki ramazana erdirmeyi nasip etsin.tüm dostlarımın ramazan bayramını kutluyorum.herkese selamlar

Bazen parlak jelatinli şeker..bazende avuca konan bozuk para idi bayram..ama her zaman sevginin sıcaklığıydı....sevdiklerinizle beraber nice mutlu bayramlara....

Tüm İslam aleminin Mübarek Ramazan Bayramı kutlarım. Bu Bayramda acılar unutulsun, dargınlar barışsın, Herkezin yüzü Mutlu gönlü huzurlu olsun. Allah herkezi sedikleriyle kavuştursun. Hepinizin Bayramını Kutlar büyüklerimin ellerinden küçüklerimin gözlerinden öperim.