buda benim 3.105 bakalım begenecekmisiniz

Ynt: buda benim 3.105 bakalım begenecekmisiniz

adige976 link=topic=26155.msg220401#msg220401 date=1254940130' Alıntı:
Valla Masseycilerin normal dediği yakıtla 2 tane same koşarsın demekten alamıyacağım kendimi :D motor burda eger güveniyosan MOTORUNA zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s takarız 5li 14inç pullukları et toprakta sabah ezanı ile başlarız akşam ezanı ile bitiririz sürümü çekeriz pompaya same mi MASSEYMİ güçç*-* güçç*-* güçç*-* güçç*-* güçç*-* güçç*-* güçç*-* güçç*-* güçç*-* güçç*-* güçç*-* güçç*-* güçç*-* güçç*-* güçç*-* güçç*-* güçç*-* güçç*-* güçç*-* güçç*-* güçç*-* güçç*-* güçç*-* güçç*-* güçç*-* güçç*-* güçç*-* güçç*-* güçç*-* güçç*-* güçç*-* güçç*-* güçç*-* güçç*-* güçç*-* güçç*-* güçç*-* güçç*-*

Ben Steyr ciyim kardeş.Senin fegusonun güç bakımından çok fazla,yarışamam. Ama senin 100 lt yakarak süreceğin tarlayı ben 30 lt yakarak sürerim. Haaa,sen bir günde bitirirsin işini ben iki günde. şety*-*

sence güçlü olanmı daha çok sürer ve daha az yakar yoksa küçük olanmı :S :S bence küçük olan daha çok yakar çünkü zorlandıkca mazot a yüklenecek yüklendikce de haliyle yakcak ama güçlü bir makinada o sorun olmaz zorlanmadan sürer ve yakıtta normal olur birde şü var 6 silindir le 4 silindir motorları kıyaslya bilirsin 6 silindir TARLADA 4 silindir olandan daha az yakar çünkü güçlü ve daha az güç harcar anlş-*s anlş-*s anlş-*s anlş-*s

sende haklısın kendine göre.yanlız şuna katılmıyorum.ben 4 silindirli steyr ile 100 lt mazot ile 50 dönüm tarlayı motoru üzmeden rahat rahat sürerim. ama 6 silindirli bir 110.90 ile 100 lt mazot yakarak bu 50 dönümü bitirebilirmiyim. 398 en sevdiğim motorlardan biri.265 de kullandım.ama birader massey az yakıyor dersen ben sana gülerim.ufak çifçi için pek ideal değil bence.masseycilik sigaraya benzer,zararını bilirsin ama genede içersin. ;D

adige976 link=topic=26155.msg220730#msg220730 date=1255034186' Alıntı:
sende haklısın kendine göre.yanlız şuna katılmıyorum.ben 4 silindirli steyr ile 100 lt mazot ile 50 dönüm tarlayı motoru üzmeden rahat rahat sürerim. ama 6 silindirli bir 110.90 ile 100 lt mazot yakarak bu 50 dönümü bitirebilirmiyim. 398 en sevdiğim motorlardan biri.265 de kullandım.ama birader massey az yakıyor dersen ben sana gülerim.ufak çifçi için pek ideal değil bence.masseycilik sigaraya benzer,zararını bilirsin ama genede içersin. ;D
6 silindirli motor ile az mazot yakarak daha rahat bitirisin çünkü motor zorlanmaz ama bu 6 silindirli motor ile yolda gidersen çok yakara biraz düşünürsen 4 silindirliden daha az yakacgını anlarsın her massey çok yakacak diye birşey mi var hadi var diyelim sunu unutmaki çalışan motor yakar yaktıgı kadar da iş verir mf yi kullanmak zaten başlı basına bir aselettir ve herkez bu aseleti tatmayı ister o yüzdende vazgeçilmeyenler arasındadır zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s

samesılver link=topic=26155.msg220077#msg220077 date=1254841753' Alıntı:
koldan vitesli derken tam anlamadım ne demek istediğini 3 tane vitesi var 2 takviye bide düz vites takviyenin biri dümenin yanında
yok phantomlarda warya takviye diye bizimkinde o kolla ileri geri gidiyon asaqıda 2 tane vites kolu war takviye ile bildiqin vites 4 vites ama bizimki dierleri 3 onu anlamıom bende ihal olanlarda bu vites kolu oluyomus doqrumu yanlısmı ??

3075d link=topic=26155.msg234119#msg234119 date=1260623184' Alıntı:
yok phantomlarda warya takviye diye bizimkinde o kolla ileri geri gidiyon asaqıda 2 tane vites kolu war takviye ile bildiqin vites 4 vites ama bizimki dierleri 3 onu anlamıom bende ithal olanlarda bu vites kolu oluyomus doqrumu yanlısmı bilmiom :d

[URL = http://img442.imageshack.us/i/rspa0331a.jpg/]
url]]