orijinal harita, ayçiçeği + yulaf + şeker v3 BySazci A.şden Tohumlarımız Bulunr

Ynt: orijinal harita, ayçiçeği + yulaf + şeker v3 BySazci A.şden Tohumlarımız Bulunr

kardes ben yamayı sorunsuz olarak kurdum ama bazı sorularım var mesela bir paket aldım kurdum ve ot ları birde balya istasyonu var am acalısmıyor resimler koyarak anlatırsan sevinirim

Ynt: orijinal harita, ayçiçeği + yulaf + şeker v3 BySazci A.şden Tohumlarımız Bulunr

evet bende kurdum balya istasyonu çalışmıyor balyaları çukura koyuyorum ama öle havada kalıyor birde pancar deposunun zemini havada açığ onu yerin altına sokuyorum bu seferde oyunu açmıyor hata veriyor?

kardes balya istasyonu gemilerin oldugu yere kur bıcakların altı denize dogru cevir öyle dene ben öyle yaptım şimdi ise mükemmel calısıyor eger yapamasasn oyunda fotograf nasıl cekilir bana söyle bende ekleyim bak şimdiden saygılar

oyundayken fotoğrafı klavyeden printscreen tuşuna basarak çekersin ondan sonra painti açıp yapıştır dersin çektiğin fotoğrafı yapıştırır. ayrıca editörle ben pancar deposunun zeminini aşağı indiriyorum sonra oyuna girmiyor anlamadım hiçbişi silmiyom etmiyom sadece zemini aşağı kaydırıyorum.. cevabını bekliyorum fotolarıda

oyunu oynamıcam artık ya pancarları topluyoz aktarmıyor boşaltım yapmıyor
yulafları toplayamıyrum hiçbi biçer kesmiyor
allah bilir ayçiçeklerinide kesen bişi yoktur boşuna 10saat oynadım sabahın 6sında oynuyorum hala offffffffffff

ne biçim mod bunlar yapan adamlar bunları denemiyor mu anlamıyorum?

birde yeni eklenen ürünler depoya konuluyor ama kaç ton olduğu bilinmiyor

kalsın yaaaaaaaaaaaaa

kardes aycicekleri kesen tabla mısırkarı kesen tabla pancarları bu modda bulunan HolmerTerraDosClassic.zip ve bu holmercutter.zip isimli ekipmanla yapılıyor pancarları kesiyon ama döküm işleminde yardımcı olamacam
sevgiler saygılar kardes lidyum

beyler balya istasyonu çalışıyor sadece eklemek istediğniz yere bir çukur açmanız gerekiyor onu da gıants editör ile yapıyoruz sonra balya istasyonunun bıçakalrını çukurun içine getiriyoruz ve çalışıyor bu kadar :D