bilgisi olan biri yardım etsin !!!

Ynt: bilgisi olan biri yardım etsin !!!

Daha çok ön taraf mı zıplama yapıyor acaba? ön ve arka lastik havalarını kontrol etmek gerekir muhtarımızın dediği gibi eğer ön taraf çok zıplıyorsa öne ağırlık koymak gerekebilir...

sinan1 link=topic=26167.msg216933#msg216933 date=1253692255' Alıntı:
yani ön ağırlıkla alakası yok bak 1 video atıyom adamın önünde agırlık yok adam tarla yolunda ucuyo resmen adamda dişlide var
yawaş git be sinanım :D zıplamaz o zaman...pek bilimsel olmadı ama.....e olsun o kadar biz mühendismiyiz....

Lastiklerin havasını olctur agırlıkları cıkart mesala bızım mf 165 lıgın onu tasa felan gelınce zıplayınca tak tak tak zıplayıp dururdu ben agırlıkları cıakrttım rahatım su anda dene

benbekirya link=topic=26167.msg217418#msg217418 date=1253830217' Alıntı:
Lastiklerin havasını olctur agırlıkları cıkart mesala bızım mf 165 lıgın onu tasa felan gelınce zıplayınca tak tak tak zıplayıp dururdu ben agırlıkları cıakrttım rahatım su anda dene

Ağırlıklardan gelen sesi başka yöntemlerle kesmek gerekir... Ağırlıklar olmayınca ön taraf daha çok zıplar...

benim 265 s de zıplıyordu öne dokuz tane agırlık taktım birde korkuluk var yani 300 kilo kadar oldu şimdi gayet akıllı gidiyor zıplamayı unuttu.