ÇELİK EL sıra bağımsız silaj makinası

Ynt: ÇELİK EL sıra bağımsız silaj makinası

hayırlı olsun arkadaşım makinan çok güzel duruyor bununla silaşları nasıl yapıyorsun geri gerimi yapıyorsun

paylaşım için teşekkürler

bizim yerleri 1 kere böyle makina biçmişti...çok rahat oluyo...kenarlarını hiç açmak istemedi..baştan geri geri etrafını açtı daha sonra makinayı yana çewirip döne döne biçti...daha hızlı oluyo...we tarladaki bütün otlarıda biçiyo..hiç bişey kalmıyo...resimler için teşekkürler...

arkadaşlar ilgi gösterdiğiniz için hepinize teşekkür ederim bu makine bana kırsal kalkınma hibe destekli çıktı yarısı dewlet ödemeli 17 milyara aldım makine için gerekli olan 110 hp ve 1000 dewir ama ben bu sezonu iyi kötü 398le geçirecem biraz zorluyo fakat seneye inşallah iyi bir traktör alacaz..

mf_3105 link=topic=26198.msg218040#msg218040 date=1254068119' Alıntı:
arkadaşlar ilgi gösterdiğiniz için hepinize teşekkür ederim bu makine bana kırsal kalkınma hibe destekli çıktı yarısı dewlet ödemeli 17 milyara aldım makine için gerekli olan 110 hp ve 1000 dewir ama ben bu sezonu iyi kötü 398le geçirecem biraz zorluyo fakat seneye inşallah iyi bir traktör alacaz..
burda biri 90-80 tümosanla kullanıyo..gayette iyi çewiriyo....pek zorlanıyo sayılmaz....

TİKVEŞLİ link=topic=26198.msg226688#msg226688 date=1257544759' Alıntı:
bunların kralı kemper c 1200 champıon ne derlerse desinler aydın söke ilçesinde süleyman yörük te var süper makina hasan sabuncuoğlu

arkadaşa katılıyorum haklısın kemper dünyanın bir numaralı markası

BU SENE KIRSAL ÇIKARSA ÇİFT SIRALI ALMAYI DÜŞÜNÜYORUZ.FARK VERİP KEMPER ALACAĞIM ARAŞTIRDIM BU İŞLERLE KİRAYA ÇIKANLARI KEMPER ALACAĞIM YALNIZ MAKİNA 1000 DEVİRMİŞ SÖKEDE ATBURGAZINDA 110-90 ÇİFT ÇEKER 4 TAKVİYELİ TRAKTÖR ALACAKTIK AMA 110-90 1000 DEVİR KUYRUK MİLLERİ YAPMIYORMUŞ 540 DEVİRLİ MAKİNALAR FİMAKS VE ÇOKCANLARMIŞ TSA 110 ARIYORUZ GÜLLÜBAHÇEDE (SÖKE) BİR ABİMİZ ALDI ANKARA HAYMANADAN 54 MİLYARA 2006 KEMPERİ DE VAR ADAM 35 MİLYONA DEKARINI YAPIYOR 30 MİLYAONA FİMAKS YAPMAK İSTİYOR AMA FİMAKS İŞ BULAMIYOR KEMPER HARİKA

doğrudur abi kemperden üstün makina yok zaten bütün firmalar kemperin taklidini yapmaya çalışıyo çelikeli bana çok övdüler kemperin aynısı diye aldım ama almaz aolaydım makina ilk 2 gün çok süperdi sonra arızadan gözümüzü acçamadık ve servis geldi serwiste hayretler içinde kalıyo böyle makinamı olur diye şanzuman patladı hiç sağlam dişli kalmadı fabrika hatasından gözümüzü açamadık mısırın tarlada durdunamı yanarsın makinanın yattığınamı valla şaşırdık kaldık makinanın sıfırını verinn diyoruz yok diyolar bizi geliyodu gidiyodu diyip 1 hafta oyaladılar bizde tüketici mahkemesine başvurduk mahkeme kararı ile çelikeli verdik fimaks aldık kemper kadar olmasada ben fimaksı 2 numara görüyorum..saygılar..

TİKVEŞLİ link=topic=26198.msg229779#msg229779 date=1258888046' Alıntı:
BU SENE KIRSAL ÇIKARSA ÇİFT SIRALI ALMAYI DÜŞÜNÜYORUZ.FARK VERİP KEMPER ALACAĞIM ARAŞTIRDIM BU İŞLERLE KİRAYA ÇIKANLARI KEMPER ALACAĞIM YALNIZ MAKİNA 1000 DEVİRMİŞ SÖKEDE ATBURGAZINDA 110-90 ÇİFT ÇEKER 4 TAKVİYELİ TRAKTÖR ALACAKTIK AMA 110-90 1000 DEVİR KUYRUK MİLLERİ YAPMIYORMUŞ 540 DEVİRLİ MAKİNALAR FİMAKS VE ÇOKCANLARMIŞ TSA 110 ARIYORUZ GÜLLÜBAHÇEDE (SÖKE) BİR ABİMİZ ALDI ANKARA HAYMANADAN 54 MİLYARA 2006 KEMPERİ DE VAR ADAM 35 MİLYONA DEKARINI YAPIYOR 30 MİLYAONA FİMAKS YAPMAK İSTİYOR AMA FİMAKS İŞ BULAMIYOR KEMPER HARİKA

arkadaşım 110 90 ı bilmem ama kemperi 398 mf yede bağlıyorlar nekadar randımanlı olur bilemem ama çalıştırıyormuş almaya niyetin varsa satılık bi kemper var bende

HASAN SABUNCUOĞLU/AYDIN KARDEŞ SAĞOLASIN ALIRSAK SIFIR KIRSAL KALKINMADAN ALMAYI DÜŞÜNÜYORUZ.2.EL MAKİNA BAKTIK GENELDE EKMEĞİNİ YEMİŞ 35-40 MİLYARA 2.EL KEMPERLER VAR AMA ALMAYI DÜŞÜNMEM ONU ALACAĞIMA KIRSAL KALKINMALI FİMAKS VEYA TINAZ ALIRIM TINAZ TARIMINDA YAPTIĞI SIRA BAĞIMSIZ ÇİFT SIRALI OT VE SİLAJ MAKİNASINIDA FİMAKSTAN İYİ DİYOR KULLANANLAR SENİN MAKİNAN KÖTÜ DEMEDİM AMA SIFIR SIFIRDIR BENCE AMA SATILIK DÜZGÜN 110-90 VARSA ALMAYI DÜŞÜNÜYORUZ 110-90 SATMAYI DÜŞÜNEN VARSA BANA ÇAĞRI ATMASI YETERLİ 0544 763 19 30 HASAN SABUNCUOĞLU/AYDIN