DÜNDEN BU GÜNE (FORD 6600)

ÖNCEKİ HALİ
ORMAN TRAKTÖRÜ
ekamera023.jpg

ekamera022.jpg

YENİ HALİ
img0241a.jpg

img0243a.jpg

img0220a.jpg

YORUMLARINIZI BEKLİYORUM ARKADAŞLAR

Ynt: DÜNDEN BU GÜNE (FORD 6600)

ARKADAŞLAR BENDE 5000 LİK TE VAR SÜPER 73 O DA SÜPER ÇEKİŞİ FALAN AMA 6600 BAMBAŞKA BİR MAKİNA 10 TON YÜKLE BANAMISIN DEMİYO
TEŞEKKÜRLER YORUMLARINIZA

eskisi we yeni halini görünce....çok güzel olmuş...biraz masraf etmişsinizdir ama....

evet biraz masraf ettik ama masrafını fazlasıyla çıkartıyo

ön lastikleri niye değişik on tarafa yük fazlamı atıyorsunuz bizim burda traktör keğçelerinin genellikle lastiklerini bu şekilde yapıyorlar yüke daha dayanıklıymış

slm traktör güzel zaten markasına diyecek birşey yok ford adı üstünde bendede 3610 var 0 çıkardım zamanında hala taş gibi 1 defa motor yaptırdım heryıl bakımını eksik etmem benimle beraber sıfır mf çıkaran arkadaşlar üzerime 3. traktörleri aldılar ben onlardan daha fazla kullanıyorum inşaatlara taş bile çektim genede banamısın demiyo allah hepimizinkisini nazardan saklasın şimdi farmtrack çıkıyo ford diye nasıl bilmiyorum sıfır ford gibi kullanabileceğim güzelbi traktör arıyorum varmı bana tavsiye edeceğiniz traktör markası 65 ila 80 hb olursa daha iyi olur

eski olsun tipsiz olsun yadigar olsun ama adı ford olsun bende kullanıyorum ingliz alemde ford u ahirette imanı nasıp eylesin ya rap sayın arkadaşım bence bi tümosan al sen ucuz iyi yerli malı fordu tutmaz ama yinede iyi

bu trakdör eyer orjinal bu lasdikleyseydi ben yanlış bilmiyorsam bu traktör fıransız ve pek tutulmayan traktör. ingiliz traktr le ince teker olur güle güle kullan. bu traktrlerin bir özellide tarla sürümünde fazla duman yapması.