Tarlanın En ZOr işi olsa Gerek .. Taş Toplamak...

Ynt: Tarlanın En ZOr işi olsa Gerek .. Taş Toplamak...

Kolay gelsin diyelim.. okadar taşlı araziye ' taş toplama makinası ' gerekli bence...O tarlada taş yoplayan gençler okullarını 1.likle bitirir...:D

nailyetek link=topic=26256.msg217792#msg217792 date=1253987899' Alıntı:
Kolay gelsin diyelim.. okadar taşlı araziye ' taş toplama makinası ' gerekli bence...O tarlada taş yoplayan gençler okullarını 1.likle bitirir...:D
:D Liseye yeni başlayan gençleri getireceksin bu tarlalara,balya toplayacak,taş toplayacak,sonra türkiyenin okur yazarlığını bırak üniversite okuma oranı %90ı bulur :D

abicim bu ne yaw tarla çok taşlı onu geç dağ gibi biyer zati çok yamaşlı bilmemne bi suru sizin işiniz zor walla allah kolayylık wersin cidden ;)
ÇağRı link=topic=26256.msg217802#msg217802 date=1253989267' Alıntı:
:D Liseye yeni başlayan gençleri getireceksin bu tarlalara,balya toplayacak,taş toplayacak,sonra türkiyenin okur yazarlığını bırak üniversite okuma oranı %90ı bulur :D
Harbiden Katılıyorum Başkayapcka işleri yok zaten kız tavlayacaklarına burda görsunler nasıl oluyormuş işler :p xD

tümosancı sefa link=topic=26256.msg218046#msg218046 date=1254069382' Alıntı:
arkadaşım köy için yada kendinize ait bir taş toplama makinası alsanız daha iyi olmazmı kendinize ait bir taş toplama makinası alsanız komşunun tarlasını fln derken parasını amorti ederi diye düşünüyorum çok iyi iş yaparsınız
http://www.cezete.com/tas_toplama.htm
bu linkte var bi bak istersen

Sağol kardeş ama bana 2. el lazım..

tümosancı sefa link=topic=26256.msg218206#msg218206 date=1254115847' Alıntı:
ikinci elide bulunur ya google yaz taş toplama makinası ikinci el diye bulursun ya tek tuşla dünya ayagının altında araştırmak ise bize kalmış adi ayırlısı
Ya ben Sitede Tanıdık Dostlarımızda Mevcutsa die demiştim. Bi dosttan almak var birde tanımadık birinden ;)