ATİ Kullanıcılarıcı kesin çözüm (ekran kartınıza hayat öpücügü verin )

arkadaslar ben sahsen oyunu oynayamıyordum biraz arastırmalar sonucu oynamaya basladı
ekran kartım 256 mb radeon 1600xt versiyon olarak sunu yükledim ATI Omega Drivers 3.8.330 Download
ekran kartıma yükledim ve versiyon olarak bu gözüküyor bütün problemler kalmış bulundu
indirme adresi veriyorum
not:birde yükleme esnasında ekran yükleme cıkıyor onlara hepsine evet deyin degiştirme yapıyor en son ise ati nin bir dosyası degiştir diye bir secenek cıkıyor onda tümüne hayır secenegi secerek yükleme tamamlanıyor
masaüstünde simgesinde ayarları yaparsınız bukadar herkese kolay gelsin birde bu program overlock programı degildir tesekkürler

indir
http://ul.to/lo5ov9
arkadaslar buyrun sorunlarda yardımcı olmaya calısırım ha bir bazı modlarda beyaz renkte cıkıyor
NOT:son olarak denmeye kalktıgınız zaman oyunu yani savenizi ve modlarınızı yedeklemeyi sakın unutmayın mesulet kabul etmem saygılar sevgiler

Ynt: ATİ Kullanıcılarıcı kesin çözüm (ekran kartınıza hayat öpücügü verin )

kelime düzelterek
not : herhangi bir dogacak problemlerden mesul degiliz

sevgiler saygılar arkadaslar

sağol kardeşim.oyunu normal oynuyordum burdan bir mod yükledim,ekran karardı dahada ne yaptıysam düzelmedi.bunu indirdim çok şükür oldu.ALLAH razı olsun.

asus radeon eax1600 512 mb ekran kartı kullanıyorum bende de grafik hataları oluyodu. driver 8.561.0.0 olanı yükledim. sorunlarım düzeldi.ati kullanan arkadaşlara düyurulur.

önemlli degil alibaba kardes bu omegayı uptade yaparsan dahada ii olur
birde alibaba arkadasım bazı modlarım ben beyaz cıkıyor ben arastırdım yapamadım kısa öz olarak anlatırsan sevinirim
sevgiler saygılar

face arkadasım acaba 8.5 versiyonun kullanmadan önce ekranın karısıryormu sorunun buymudu acaba eger sorunun buysa sana zahmet linki varsa yazarsan sevinirm kardes

benim ekran kartı 2 gb ama oyuna giremiorum siyah ekran gelior beklemeden direk masaustune atıor sorun nedir

arkadas tam olarak ekran kartının markasını yazarsan bir nezne yardımım dokunur eger ati ise atı etkinligini kaldır diye bir secenek olacak 3s ayarlarında ona standart yapıp oyuna girebilirsin baska ekran kartın ise onu bilemem

oyunu yeni yükledim ati radeon xpress 200m ekran kartı var oyun seslerde bi sorun yok sadece ekranda yavaşlama oluyor acaba ekran kartımı yetersiz kalıyor

takoz258 link=topic=26317.msg243585#msg243585 date=1264078811' Alıntı:
Bndede Sapphire Hd3400 Ekran Kartı + Win7 Ultimate + 1 Gbliq Ram Var Arada Oyun Kitleniyor Çozümü Olan Yazsın

sistem düşük kardeş. ekran kartı azda olsa idare eder ama rami falan takviyelemen gerek. artık oyunlarda 1 gb ramin hükmü kalmadı.

bende ATI Radeon X1600 var Windows 7 Kullanıyorum [daha önce XP kullanıyordum sorun yoktu]Oyuna girerken hep hata veriyor girmiyor

atiradeon x 650 kullanıyorum, class 250 tonluk romork beyaz gözüküyordu bu nedenle ati radeon sitesinden bir şeyler indirdim kurdum şimdi romorkun rengi geldi ama oyunda yer yer perdelenmeler oluyor umarım bu işe yarar