hattat 80 90 ve 100 beygirlik traktörleri polonya agro show fuarında

hattat pol-mot projesi kapsamında yenı traktörlerini polonyada tanıttı.

The cooperation agreement with Hattat Tarim in tractors production

On 20 May 2009 Pol-Mot Warfama S.A. has signed with the Turkish company Hattat Tarim Mak. San. ve Tic. A.S. the cooperation agreement in tractors production 75-100 HP.

http://www.warfama.pl/index.php?main=93&main2=&sub=221&item=923&lang=2

Ynt: hattat 80 90 ve 100 beygirlik traktörleri polonya agro show fuarında

Kısıtlı ingilizcem ile ukalalık yapmak istemem ama Hattat ile bu firma arasında bir üretim işbirliği anlaşması yapılmış. Ve bu üretilen aletlerin markası da pol mot olacakmış. bu traktörler 2009 eylül ayında bir fuarda da tanıtılacakmış diye anladım ben..

diomedes link=topic=26329.msg218683#msg218683 date=1254256013' Alıntı:
Kısıtlı ingilizcem ile ukalalık yapmak istemem ama Hattat ile bu firma arasında bir üretim işbirliği anlaşması yapılmış. Ve bu üretilen aletlerin markası da pol mot olacakmış. bu traktörler 2009 eylül ayında bir fuarda da tanıtılacakmış diye anladım ben..
evet dogru anlamıssın.Polonyaya satısa sunulacak olan hattat a serisi (80 90 100) po-mot ismi ile verilecektir. hattat tarım mf valtra a serisinden sonra avrupaya ücüncü ismiyle satısta bulunacak.

hattat h45 taraktörlerın vıdeoların dan ızlesene .com a yukledım hattat h45 yazmanız yeterli zleyın yorumlarınızı beklıyom şımdıden ıyı seyırler.