Pancar modu çözümü+resimli anlatım

317jm3b.jpg
---Bununla kesin

5d7awz.jpg
---Bununla yada

sbii6a.jpg
---Bununla toplayın

348rcz8.jpg
--Dogrudan kesim yapar deposuna alır

10ef2aq.jpg
--Aynı resim farklı açı

1znc27t.jpg
--Römork dolumu

ekmfdv.jpg
--Kesim sonrası toplama deposuna alır

29g0cpx.jpg
---Depoadan römork dolumu

Şimdi arkadaşlar resimlerlede açıkladığım pancar kesimi,toplanması ve taşınması işi tamam ama tamam olmayan haritada pancarı depoya dökecek birtek yer buldum orasıda xml açık değil dedi yani harita açılıp olduğu bölgede çukur açılacak..

Neyse şimdi önce aşağıdaki topikten haritayı indirin..

http://www.trakkulup.net/index.php/topic,26248.0.html Haritanın olduğu topik

http://www.trakkulup.net/index.php/topic,26254.0.html Makinaların olduğu topik

sku6ur.jpg
2rynal3.jpg

Araçları aynen normal modları yükler gibi yükleyin..Sadece pancar resmi olan dosyayı mod klasörüne atın..bunda raç yok gerekmez diye düşünmeyin birde araçlar klasörüne aşağıda caps olarak verdiğim klasörü kopyalayın..

aa95io.jpg
Kel alaka ama öyle istiyor işte

Ayçiçek modunu uğraşmadım bilahare onada bakarım herkese kolay gelsin...

Ynt: Pancar modu çözümü+resimli anlatım

ben pancar modu yükledim.Mibzerde pancar gösteriyor ama ekmiyor hep aynı yerde gidip geliyor ekili bir tane bişey yok birde dediğim gibi ekerken aynı yerde gidip geliyor ama tık yok neden acaba ?

elturco;
mhc105 link=topic=26351.msg224825#msg224825 date=1256889287' Alıntı:
ben pancar modu yükledim.Mibzerde pancar gösteriyor ama ekmiyor hep aynı yerde gidip geliyor ekili bir tane bişey yok birde dediğim gibi ekerken aynı yerde gidip geliyor ama tık yok neden acaba ?
acaba yamayı kaldırıp yenidenmi kursam?

s.a arkdaişar kolay gelsin çok güzel paylaşım ellerine saglık ama bende bazı sorunlar oldu aletleri belgelerimde ki mod a attıgım zaman oyun çalışmıyo bide ana binanın her yerinde duvarlaar war bu sorunu nasıl halledebiliriz lütfen yardım edin

leonids35 link=topic=26351.msg229043#msg229043 date=1258564870' Alıntı:
ARKADAŞIM BEN RÖMORKA AKTARAMİOYRUM BİÇERDEKİ PANCARİ
evet bendede aynı sorun var pancarı biçiyorum ne romorka aktarabiliyorum nede poncor silosundan pancar yüklüyebiliyorum ayrıca limandaki gemidede pancar yerine yonca çıktı nasıl iştir anlamadım gitti

Arkadaşlar yeni yada farklı bir harita yüklediğiniz zaman belgelerim içindeki önceki save dosyalarınızı silin .eğer silmessseniz bir önceki kullandığınız haritada yaptığınız işleri gösterir.Aktardığınız romörk multiplane olması gerekir yani içinde kestiğiniz ürünlerin yazılı olması lazımdır.

elturco kardeşim öncelikle emeğine sağlık yükledim oynuyorum ancak pancar toplamada sıkıntılarım vardı onuda yeni indirdiğim makine ile aştım sorun pancar biçerlerinde öncelikle kendisi kesmiyor sadece topluyor.Kesimi sadece ilk resimdeki ile yapabiliyorsun,diğer resimlerdekiler sadece toplama işini yapıyor ve ayrıca araçların depoları 180 de yüzde yüz dolu gösteriyor yani çalıştırıyorsun hareket ediyrsun 180 de doldu gösteriyor.ayrıcı arkadaşım oyun kasıyor arkadaşlarda bu tip sorunlar varmı bilmiyorum.
Bu sıkıntıları kendim hallettim indirdiğim farklı araç modları ile ama yinede güzel mod emeğine ve eline sağlık bu sıkıntıları bildirmekti tek amacım iyi akşamalr şimdidden teşekkürler emeği geçen tüm arkadaşlara