erkunt yeni kabini almanlara yaptırmıs

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aldığım bır bılgı doğrultuda yeni kabin tasarımını almanlar yapmıs! Bu bılgı %100 dogrudur, Erkunta bu yakısmazdı. noo-*-s

Ynt: erkunt yeni kabini almanlara yaptırmıs

Erkunt ' un kabin tasarımını sitemiz üyelerinden Ersan abi yapmıştır. Hatta kabin tasarımında nacizanede olsa benimde az emeğim vardır. Bizzat kabin tasarımının tamamlanması sürecinde Ersan abi ile çok irtibatımız oldu. O yüzden bu haberin doğruluğu %0.

leventblt link=topic=26381.msg218984#msg218984 date=1254423194' Alıntı:
eminmisin!yaptırdığınız firmanin bilgisini veririm ıstersen

Ben Ersan abi ile tasarım sürecinde baya konuştum. Daha detaylı açıklamayı kendisi yapar. Ben sonuçta firma yetkilisi filan değilim.

Arkadaşa gerekli cevabı verdiğin için teşekkürler Erkan.

Vay canına, demek ki Alman malı kadar kaliteli gördüler kabini. :) Hoş, o arkadaşın böyle bir konu açmaktaki amacı zaten belli ama neyse...

alipasalierkan link=topic=26381.msg218965#msg218965 date=1254421428' Alıntı:
Erkunt ' un kabin tasarımını sitemiz üyelerinden Ersan abi yapmıştır. Hatta kabin tasarımında nacizanede olsa benimde az emeğim vardır. Bizzat kabin tasarımının tamamlanması sürecinde Ersan abi ile çok irtibatımız oldu. O yüzden bu haberin doğruluğu %0.

alman gibi degil!alman zaten... aynı transmisyon gibi.. firma bilgisi vereyim mi?belki aklina gelir. ayrıca emın olmadığım birsey için boyle birsey yazmazdım.bazı konularda bilgim var,

bizim marka tartışmamız yetmedi şimdi fabrikalar tartışıyor hattat erkunt yakışmıyor ayrıca kabini kim yaptıysa hayır dualarımı eksik etmedim yapanında tasarlayanında eline emeğine sağlık

Senin bu konu hakkında bildiğin hiç birşey yok ! Bilmediğin konular hakkında da atıp tutmamanı öneririm. Erkunt yeni kabin - kaporta projesinin proje sorumlusu benim. Ne kabinde ne de kaportada yabancılar tarafından tasarım esnasında tek bir çizgi bile çizilmedi. Kimseye, özellikle de sana bişeyler kanıtlama zorunluluğum yok, daha nerde ne işle uğraştığını bile söylemedin.

Kabin projesinin başlangıcında yerli bir tasarım şirketiyle ortak başlandı fakat firma ile sonra yollarımız ayrıldı ve o firma tarafından da tasarlanan parçaların neredeyse hepsi tekrar çizildi. Şu an o yerli firma bile dürüstçe bu kabini ben tasarladım diyemez.

Bu bahsettiğim yerli tasarım şirketi, bizimle bir projeye başlamış olmanın getirisi olarak daha sonra Hattat'ın yeni tasarım kabin-kaporta projesini aldı. Merak eden arkadaşlar için firmanın sitesi ve çalıştığı firmaları aşağıdaki adreste bulabilirler:

http://www.hexagonstudio.com.tr/content.asp?LanguageID=1&CatID=24&u=hexagon-studio-referanslar

Ayrıca kaportanın ve kabin tavanının tasarımı esnasında bana yardımlarını ve yapıcı önerilerini esirgemeyen Erkan arkadaşıma tekrar teşekkür ederim.

leventblt link=topic=26381.msg219070#msg219070 date=1254434811' Alıntı:
alman gibi degil!alman zaten... aynı transmisyon gibi.. firma bilgisi vereyim mi?belki aklina gelir. ayrıca emın olmadığım birsey için boyle birsey yazmazdım.bazı konularda bilgim var,

ersanakyai link=topic=26381.msg219079#msg219079 date=1254460542' Alıntı:
Kabin projesinin başlangıcında yerli bir tasarım şirketiyle ortak başlandı fakat firma ile sonra yollarımız ayrıldı ve o firma tarafından da tasarlanan parçaların neredeyse hepsi tekrar çizildi. Şu an o yerli firma bile dürüstçe bu kabini ben tasarladım diyemez.
tamam işte kendi agızınla soyluyorsun ilki yerli fakat ikincisi kım merak ettim! Birseyler bilmiyorum gibi zannediyorsun fakat senin gibi kaçamak cevap vermiyorum .
(Bu bahsettiğim yerli tasarım şirketi, bizimle bir projeye başlamış olmanın getirisi olarak daha sonra Hattat ' ın yeni tasarım kabin-kaporta projesini aldı. Merak eden arkadaşlar için firmanın sitesi ve çalıştığı firmaları aşağıdaki adreste bulabilirler:)

ve hattat traktörün bu yerli firma ile calıstıgını soyledin kendi agızınla cevap veriyorsun

İkincisi falan yok, tasarımı sonrasında biz devam ettirdik. Kaçamak cevap verdiğim falan da yok. Sen zaten cevap bile veremiyorsun, 'yok yaptırdığınız firmanin bilgisini veririm ıstersen ' falan. Söyle de biz de öğrenelim.

Ayrıca senin derdin nedir anlamadım. Hattat bayisi falansın herhalde ki sağda solda başka markalara çamur atıp da onların hitap ettiği sektörden pay alacağını sanıyorsun.

leventblt link=topic=26381.msg219442#msg219442 date=1254593968' Alıntı:
tamam işte kendi agızınla soyluyorsun ilki yerli fakat ikincisi kım merak ettim! Birseyler bilmiyorum gibi zannediyorsun fakat senin gibi kaçamak cevap vermiyorum .
(Bu bahsettiğim yerli tasarım şirketi, bizimle bir projeye başlamış olmanın getirisi olarak daha sonra Hattat ' ın yeni tasarım kabin-kaporta projesini aldı. Merak eden arkadaşlar için firmanın sitesi ve çalıştığı firmaları aşağıdaki adreste bulabilirler:)

ve hattat traktörün bu yerli firma ile calıstıgını soyledin kendi agızınla cevap veriyorsun

Benden bu kadar. Son günlerde zaten sitede bir kavga dövüştür gidiyor. Bi yenisine daha hiç gerek yok. Sen istediğini okumaya devam et. Bundan sonra sana cevap yazmayacağım.

APTALLARLA TARTIŞMAYIN, GÖRENLER ARANIZDAKİ FARKI ANLAMAYABİLİRLER

Cahille cenk eyleyenin mabadına kılıç kaçarmış!

leventblt link=topic=26381.msg219445#msg219445 date=1254594390' Alıntı:
ersan kabin üst far kısmı ve arka lift cam hariç mf kullanılıyor yapma artık... bu kadarda degıl

'leventblt'az laf çok iş demiş atalarımız.Kanıtlayabiliyorsan buyur kanıtla söylediklerini.Öyle kamyon arkası edebiyatıyla bu işler olmaz.Unuttuklarını hatırla ki söylediklerinin doğruluğunu kanıtla.
Bu arada kişisel görüşümse tabi ki ersan abinin dedikleri hakkında en ufak bir şüpem yok.Bence tartışmak bile gereksiz...

ÇağRı link=topic=26381.msg219739#msg219739 date=1254684123' Alıntı:
'leventblt'az laf çok iş demiş atalarımız.Kanıtlayabiliyorsan buyur kanıtla söylediklerini.Öyle kamyon arkası edebiyatıyla bu işler olmaz.Unuttuklarını hatırla ki söylediklerinin doğruluğunu kanıtla.
Bu arada kişisel görüşümse tabi ki ersan abinin dedikleri hakkında en ufak bir şüpem yok.Bence tartışmak bile gereksiz...
biz ersan abiyi biliyoruz....yeni kaportanın tasarım aşamaları ile ilgili biçok şey paylaştı bizlerle.....sizde ise ses war görüntü yok....

leventblt link=topic=26381.msg218953#msg218953 date=1254418505' Alıntı:
aldığım bır bılgı doğrultuda yeni kabin tasarımını almanlar yapmıs! Bu bılgı %100 dogrudur, Erkunta bu yakısmazdı. noo-*-s

leventblt nickli arkadaşım

halk arasında işkembeden sallamak diye bir deyim vardır bilirsin sen nereden sallıyorsun bimiyorum ama bu biraz ona benziyor benim bildigim kaynaklara göre senin bu bilgin %100 yanlıştır doğruluk oranı %0 dır

böyle polemiklerle o kabinin tasarımına emek etmiş insanlar ( nekadar emek harcadıklarını bir onlar birde allah bilir) yıprıyor ve kırılıyorlar . düşünsene geceleri uyumamış çalışıp bir kabin tasarlamışsın sonra biri çıkıp bu kabini şu şu tasarlamıştır diyor . insan beyniden vurulmuşa döner ve devam edelim başkalarıda ona inanıp seni yalancı konumuna düşürüyor napardın?

ve bu site en son laf söyleyeceğin kişi ersan abimdir bu sitede herkes bir birini tanır ve bilir ersan abime saygım sonsuzdur ve bu konuyu gördüğümde sana cevap yazmanın gereksiz olacağını düşündüm fakat ersan abiyi böyle bir durumda yalnız bırakmayı kendime yidiremedim(ersan abimin üzerimde büyük emeği var benle baya uğraştı saolsun ))) )))) daha önce mesaj yazmadığım için pişmanım

ve demişsin senin bildiğin kadar benim unuttuğum var diye bak ne güzel söylemişsin sen zaten unutmuşsun ama ersan abinin hala biliyor ve şu unuttuklarını bi hatırlayı verde bu söylediklerini kanıtla

ve erkunt traktörün kabinini tasarlayan ersan abim ve ona yandımcı olan erkan abiye sonsuz teşekkürler denemede gittik gördük hatta kullandık süper bi kabin ve traktör olmuş erkunttun zaten sesi çıkmıyor kabinin kapılarınıda kapayınca içeriye ses girmiyor arkada 4 lü 14 pulluk var duymuyor bile ve duman nedir bilmiyor

söylediğim gibi bu sitede herkes kimin ne olduğunu biliyor ve şu unuttuklarını hatırlaman dileğiyle kendine iyi bak fazla soğukta kalma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...