Kırmızı Tutku....Birazcık orjinalliğini kaybetmiş...

Ynt: Kırmızı Tutku....Birazcık orjinalliğini kaybetmiş...

nail abi sende tutkular tükenmek bilmiyor çok zengin bir paylaşı olmuş eline emeğine sağlık abi yalnız bu kırmızı tutkunun bizim enter gibi birazcık rengi atmış azıcık kayfe rengiye çaldırıyor

paylaşım için teşekkürler

enter link=topic=26392.msg219207#msg219207 date=1254503615' Alıntı:
nail abi sende tutkular tükenmek bilmiyor çok zengin bir paylaşı olmuş eline emeğine sağlık abi yalnız bu kırmızı tutkunun bizim enter gibi birazcık rengi atmış azıcık kayfe rengiye çaldırıyor

paylaşım için teşekkürler
Önemli değil rengi be Umut.. ana renk kırmızıya gerisi vız gelir..Kırmızı tutkusu başkadır..yorum için sağol..

Ne güzel paylaşım..Böyle paylaşımlarla bu site çok daha zengin oluyor...Hanomagları, Massey Harris leri hatırladım.. Sizde Google ' da araştırarak görmüşsünüzdür. Amerikalı çiftçiler 50-60 yıllık 15-20 traktörü yanyana dizmişler(ama traktörler bugün fabrikadan çıkmış gibi bakımlı ve/veya elden geçirilmiş).. ortada masalar, üzerinde yiyecekler.. hanımefendiler, papyonlu beyefendiler...bunlar o bölgenin köylüleri oluyor.. kermes gibi bir toplantı yapıyorlar..belki eski traktörleri ile eski günleri yadediyorlar..sonrada tarım krediye gelen bu yaşlı çift (traktör ve sahibi) için hayal kurdum..Ham hayaller.. Ama bu site traktör temelinde, gübre,üretim, mekanizasyon, zirai mücadele derken mükemmel bir tarımsal platform haline gelecek.Bu konuda hayalci değilim..

tam bir nostalji. o traktörü bu günlere kadar çalışır bir durumda muhafaza eden çiftçimizi tebrik ederim.
paylaşım için teşekkürler Nail abi...