komşuyla birlikte aldıgımız 2 tane metin saman makinası...

Ynt: komşuyla birlikte aldıgımız 2 tane metin saman makinası...

hayırlı olsn kardeş kaça aldınız makinayı ve bi sorum olacak sönmezler sm-03 ile bunun arasında ne gibi bi fark var ?? birde samanı iri mi ince mi oluyo bunun?? şimdiden saol

hayırlı olsn kardeş kaça aldınız makinayı ve bi sorum olacak sönmezler sm-03 ile bunun arasında ne gibi bi fark var ?? birde samanı iri mi ince mi oluyo bunun?? şimdiden saol

cubuklu06 link=topic=26402.msg219243#msg219243 date=1254510925' Alıntı:
öncelikle saol kardeş makinayı devlet destekli aldık yani 11 milyardı biz 5.5 milyar ödedik.makinanın sönmezle farkına gelince bu makinaları biz burda sönmezlerden üstün görüyoruz.bunlar iyi sap götürüyor.bide bunlarda sönmezler gibi tıkanma sorunu yok.samanın iriligine gelince o bizim elimizde bişey elek numarasını kendimiz ayarlıyorum.orjinal elegini takmadık kendimiz 22li elek yaptırdık biraz iri olsun diye.çünkü tozlu oldumu hayvanlarda sorun oluyo.

KONYALI ALİ link=topic=26402.msg219244#msg219244 date=1254511287' Alıntı:
öncelikle saol kardeş makinayı devlet destekli aldık yani 11 milyardı biz 5.5 milyar ödedik.makinanın sönmezle farkına gelince bu makinaları biz burda sönmezlerden üstün görüyoruz.bunlar iyi sap götürüyor.bide bunlarda sönmezler gibi tıkanma sorunu yok.samanın iriligine gelince o bizim elimizde bişey elek numarasını kendimiz ayarlıyorum.orjinal elegini takmadık kendimiz 22li elek yaptırdık biraz iri olsun diye.çünkü tozlu oldumu hayvanlarda sorun oluyo.
hmm anladım kardeş saol bizde sönmezler kullanıyoruz komşudan ödünç alıyoruz ama hiç tıkanma sorunu olmadı

cubuklu06 link=topic=26402.msg219251#msg219251 date=1254512306' Alıntı:
hmm anladım kardeş saol bizde sönmezler kullanıyoruz komşudan ödünç alıyoruz ama hiç tıkanma sorunu olmadı
dogrudur makinadan makinaya deişir belki arka kasnaklar devirlidir samanıda ince yapıyodur tıkanma nadir olur.

hayırlı olsun devlet desteklemesi bitti diyorlardı halen devam ediyormu bilgin varsa ne zamana kadar sürecek paylaşırsan sevinirim teşekürler

baglan33 link=topic=26402.msg219257#msg219257 date=1254513711' Alıntı:
hayırlı olsun devlet desteklemesi bitti diyorlardı halen devam ediyormu bilgin varsa ne zamana kadar sürecek paylaşırsan sevinirim teşekürler
ben bitti dye biliyorum biz bu makinayı alalı 4 ay oldu biz aldıktan sonra bitti diye hatırlıyorum.

sönmez makinalarındaki bütün sıkıntıları bitirdikk ibalı yoncada tıkanık yapmasını ak sapta mazot tasarufunu sagladıkk ve sönmezler makinasının yaptıgı samanı hiçbir makine yapmıyorr sönmez makinaları sapın baldırını patlattıgı içinn yumuşak olyorr metinin öz topragın eli bolun özen işinkinler kes çıkarıyorr biz sönmezlerin özen işlerin harmakların körük sistemini degiştiriyoruzzzz