tümosan 8280 dk ile vanbey çekiminden gelirken

Ynt: tümosan 8280 dk ile vanbey çekiminden gelirken

arkadaşlar burda bi atışma olsun epiniz boş çıkmaz tek bir kelime olsada yazarsınız ama adam gibi bişey olunca yorum çok zor yazılıyor yazanlara çok teşekürederim 61 6 yorum çok başarılı

paylaşımın içir teşekkürler sefa abi

nedense bizim buralarda böyle diskli pulluklardan hiç kullanmıyorlar ya iş yapmıyor diye yada başka sebeplerden dolayı

bu arada videoda güzel olmuş emeğine sağlık

enter link=topic=26465.msg220221#msg220221 date=1254859961' Alıntı:
paylaşımın içir teşekkürler sefa abi

nedense bizim buralarda böyle diskli pulluklardan hiç kullanmıyorlar ya iş yapmıyor diye yada başka sebeplerden dolayı

bu arada videoda güzel olmuş emeğine sağlık
kardeş o diskli puluk degil daha detaylı istersen google ye vanbey yaz ozdumanın olması gerek yannış atıorlamıyosam ordan girip bak detaya çok işlevli bişey tohum yeri azırlamda ve kapamada

tümosancı sefa link=topic=26465.msg220229#msg220229 date=1254860547' Alıntı:
kardeş o diskli puluk degil daha detaylı istersen google ye vanbey yaz ozdumanın olması gerek yannış atıorlamıyosam ordan girip bak detaya çok işlevli bişey tohum yeri azırlamda ve kapamada

teşekkürler sefa abi bilmemek ayıp değilmiş öğrenmemek ayıpmış bu manayla öğrenmiş oldum saol abi

enter link=topic=26465.msg220239#msg220239 date=1254860986' Alıntı:
videodan diskli pulluğa benzetmiştim ama dediğin yerden araştırdım sefa abi diskli pulluktan çok farklı birşeymiş
kardeş sende msn varmı varsa bi zahmet özelden yada burdan ver ekliyim konuşuruz neyse kib kal saglıcakla