mısır sılajı

Ynt: mısır sılajı

emeğine sağlık...slaj işi yok bizde pek anlamıyorum o yüzden.ama traktör slaj için biraz büyük gibi geldi.böyle bir iş için ortalama kaç hp bi traktör kullanılıyor ?

walla motora Dicek yok bende Böle Yapmak İstiyorum bu Slaj işini ama bizimki tEk Sıra Bu Galiba Bagımsız Tşkler
Buarada FAtih Aga Buyuk Değil Motor Normal MAkina Sıra Bagımsıza Benziyo ona buyuk motorlazım ;)

nh link=topic=26482.msg220353#msg220353 date=1254930279' Alıntı:
walla motora Dicek yok bende Böle Yapmak İstiyorum bu Slaj işini ama bizimki tEk Sıra Bu Galiba Bagımsız Tşkler
Buarada FAtih Aga Buyuk Değil Motor Normal MAkina Sıra Bagımsıza Benziyo ona buyuk motorlazım ;)
slaj işi hoş bi iş görünüyor.ama anlamayınca boş oluyor :)

arkadaşlar bu motor o silaj makinası için çok büyük ve gereksiz silajda her sıra için 45 bg gerekir.yani 2 li silaj makinasında 90 bg olduğu zaman yeter.biz aynı o makinayı(fimaks 2 li silaj makinasını)95-66 fiata koşuyoruz.canavar gibide iş oluyo

mısır tarlasında yeşil dew...fotolar için teşekkürler...büyük olması daha iyi zorlanmadan seri bi şekilde biçim yapar...burdada 2sıralı bağımsız biçme makinasını 90-80e takıyolar yüksek mısırda epey zorlanıyo...

arkadaşlar bu mısır slajlık için ekilmiş değil biz yeşik olarak sattık (kaynamalık) o yüzdem sapları kalın boyuda uzun olur. adamlar zorlanmadan seri bir şekilde biçtiler. taşımayı ayrı trakörle yapıyorlar jd sadece biçiyor resimlerde görülüyor zaten.
yorumlarınız için teşekkürler