Yazılar kayboluyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

arkadaşlar normal oynarken hiçbir sorun yok ama yama yüklediğimde ve yamayı aldımğımda ekranın köşesindeki yazılar gidiyor ve görünmüyor lütfen bilenler yardımcı olsun

Ynt: Yazılar kayboluyor

2qlwp3l.jpg

Şimdi senin paylaşmış olduğun sorunla ilgili bu resime baktığımız zaman ilk etapta arızayı tesbit etmeye çalışırken oyunun ing.versiyonu olduğu kanısına vardım ama resim tanıdık gelince bunun benim sitede paylaşmış olduğum bir konunun caps'ı olduğunu gördüm..(Benim için problem değil)
çünki bu hatayı genelde almanca versiyona ing.yama yada ing.versiyona almanca yama yüklemesi yapınca ortaya çıkar..
Eğer almanca versiyonda ing.yama kullanırsanız bu hatayı daimi olarak alırsınız..

elturco link=topic=26551.msg221031#msg221031 date=1255166164' Alıntı:
2qlwp3l.jpg

Şimdi senin paylaşmış olduğun sorunla ilgili bu resime baktığımız zaman ilk etapta arızayı tesbit etmeye çalışırken oyunun ing.versiyonu olduğu kanısına vardım ama resim tanıdık gelince bunun benim sitede paylaşmış olduğum bir konunun caps'ı olduğunu gördüm..(Benim için problem değil)
çünki bu hatayı genelde almanca versiyona ing.yama yada ing.versiyona almanca yama yüklemesi yapınca ortaya çıkar..
Eğer almanca versiyonda ing.yama kullanırsanız bu hatayı daimi olarak alırsınız..
elturco kardeş kusura bakma ben rastgele bi resim şeçmiştim siteden şimdi benim oyunumdaki yazılar almanca kmh olarak çıkıyo şimdi ben ingilizce versiyonmu yüklemem gerekiyor?

mert13 link=topic=26551.msg221044#msg221044 date=1255168728' Alıntı:
elturco kardeş kusura bakma ben rastgele bi resim şeçmiştim siteden şimdi benim oyunumdaki yazılar almanca kmh olarak çıkıyo şimdi ben ingilizce versiyonmu yüklemem gerekiyor?
Kardeş önemli değil..önemli olan ilk baktığımda sendeki versiyonu ing.olarak gördüğümden bu hatayı nasıl verir diye düşündüm o nedenle açıklama getirmek zorundaydım..
Şimdi eğer versiyon almanca ise ing.yamalar hatayı verir bu hataları almamak için ing.versiyonu yükle bir çok özellik geriye gelir..kolay gelsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...