amazone ekipman kullanan varmı?

Ynt: amazone ekipman kullanan varmı?

Ağır tip dik rotovatör, D9 mibzer, ZAM gübresaçar kullanıyorum. Makinalar 2 yaşında, ben 46. Sanırım oğlum bu makinaları torunuma devreder. Hem çok sağlam ve kaliteli hem çok hassas. Ayarları hiç bir şekilde kaçmıyor. Gram/dekar seviyesinde ayar yapılabiliyor. Tarlada her an ne durumda olduğunuzu da traktördeki ekranından görebiliyorsunuz. Bu durumda bence şu an piyasadaki en ucuza gelen ekipman Amazonedur.

Agri_King link=topic=26561.msg221798#msg221798 date=1255480795' Alıntı:
Ağır tip dik rotovatör, D9 mibzer, ZAM gübresaçar kullanıyorum. Makinalar 2 yaşında, ben 46. Sanırım oğlum bu makinaları torunuma devreder. Hem çok sağlam ve kaliteli hem çok hassas. Ayarları hiç bir şekilde kaçmıyor. Gram/dekar seviyesinde ayar yapılabiliyor. Tarlada her an ne durumda olduğunuzu da traktördeki ekranından görebiliyorsunuz. Bu durumda bence şu an piyasadaki en ucuza gelen ekipman Amazonedur.
ağır tip dik bıçaklı rotovatörlerin fiyatları ne kadar? yardımcı olursanız sevinirim...

Agri_King link=topic=26561.msg221798#msg221798 date=1255480795' Alıntı:
merhaba
bende amazon mibzer almayı dusunuyorum fıyatları hakkında bılgınız varmı_?

arkadaşta 4 mt mikseri var.bir makina bu kadar sağlam yapılır.hatta ilk geldiğinde makinayı denerken servis özellikle taşlı tarla bulmamızı istemişti,mükemmel bir makina .alma imkanı olan kişinin bu markadan şaşmaması lazım

ithal olan bi malın ucuz olacağını hiç sanmıyorum yerli üretimden en az iki kat fiyatlıdır eura ya gelen zamlarla birlikte 3 katı da olabilir yurdusar olabilir hisarlar olabilir yüksan olabilir daha bir sürü firma var yerli üretim