Araba Ve İnek

oyunun dosyalarında gezerken car dosyası gordum araba nerden alabiliyoruz inek nerden alabiliyoruz bunları ogrenmek istiyorum başınıza gelen ilginç gelen şeyleri de yazın bilginmek istiyorum şimdiden tşkkürler

Ynt: Araba Ve İnek

benimde şudur biçerdöveri auto pilota bıraktım fednt nağazasına gidiyodum gittim geldim geldiğimde tarlada biçerdöveri buladamım TAB tuşuyla arabaları gezerken biçerdöveri su içinde gözdüm o işçi biçerdöverimi suya attı :D

auto plot ney işe yarar bana yamalar hakkında yardımcı olabilirmisin landwırc s. sitesinden indiriyom 2 tne indiryorum uploaded üyelik istiyo yardımcı olabilirmisiniz ????

bertly link=topic=26664.msg258841#msg258841 date=1267803071' Alıntı:
auto plot ney işe yarar bana yamalar hakkında yardımcı olabilirmisin landwırc s. sitesinden indiriyom 2 tne indiryorum uploaded üyelik istiyo yardımcı olabilirmisiniz ????
o işçi kardeşim aslında çok işine yarıyor ama bazen sapıtıyor :D ben hep kullanırım biçerdövermi işçime verriim ben John Deeremde çayımı içerim doluncada kasama doludurur giderim :D İstediğin Makineyle Pulluklu Traktör biçerdöver vs. Tarlanın başına gel H ye bas olur

Arkadaşlar Arabalar Hep Belli Güzergahta Gidiyor Ve Eee Siz Gidip Yolu Sürüp Ekerseniz Sonrada Tabii Ordan Araba Geçiyor Bu ARada Bilirsiniz Orjinal Mapda Tarladan Fend İstasyonuna Dogru Giderken Yola Çıkmadan Küçük Küçük 3 Tane Ve Bir Tanede Herhalde Büyük Tarla Var Bunları Birleştirip Ekip Biçerken Otamatik Pilot Orjinal Traktörlerde Ve Orjinal Biçerlerde Lizard Ve Fendlerde Yani Çalışmıyo Caterpillar Ve Nh Yi Koyarıyorum Hemen Biçiyo JD Ve Masseylerde Burada Otomatik Olarak Çalışıyor Bu Oyunun Bi Garipliği ;)