MAVİ FENDT

Ynt: MAVİ FENDT

eski nesil fendt 716 vario , renkler insanların zevkine göre değişir . ama orjinal rengi ceviz yeşili ile biliniyor fendt ler düşüncesindeyim...saygılar..

atilla link=topic=3243.msg32571#msg32571 date=1210088743' Alıntı:
eski nesil fendt 716 vario , renkler insanların zevkine göre değişir . ama orjinal rengi ceviz yeşili ile biliniyor fendt ler düşüncesindeyim...saygılar..

Bencede ceviz yeşili FENDT e çok uyum sağlıyor fakat FENDT in daha öncelerden buyana kişi ve talebe özel traktör yaptığı bilinen bir gerçek ben harika çalışma olmuş arkadaşım emeğine sağlık

ÜÇPIN@RLI KORAY link=topic=3243.msg32644#msg32644 date=1210094486' Alıntı:
SAĞOL ERKAN ABİDE BU KİŞİ VE TALEBE ÖZEL TRAKTÖRLER SADECE FENDTDE Mİ VAR HİÇ BİR BİLGİN VARMI?

Şunu ifade edeyim sektör ve rekabet okadar hızlandıkı üreticiler gelen hiç bir talebi geri çevirmemek adına artık olmaz denilen şeyleri bile olur hale getirdi bu bir ihtiyaç olmazsa olmazlar haline gelmeye başladı FENDT harici diğer markaların talebe ne tür karşılık ve yüzdesel olarak cevap vereceğinin inan net bilmiyorum ama sana bir tüyo vereyim

Günümüzde mercedes otobüslerinin bile koltuk sayısı araç rengi harici veya dahili tüm donanımlarını kişiye özel tek tek isteği doğrultusunda banttan çıkıp müşterisine sunuluyor ve buna tüm büyük markalar dahil

saygılarımla

Güzel paylaşım Hollandalı bir Mütahit firmanın traktörü bu toprak ve kum çekme işinde kullanılıyor. Bir tanede 818 vardı yanlış hatırlamıyorsam. Türkiye de böyle motor var diyelim. Arkasındaki römorku nerede bulcaz dimi ama heheh...:D

valla fendt de sevmedigim tek sey var o da rengi tabi bide fiyati
ama siyah kirmizi vede son olarak mavisini gordum hepsi yesilden daha cok yakismis ben alacak kadar maddiyatim olsa kesinlikle yesil almazdim siyah veya mavi veya kirmizi isterdim yesil motor her nedense bana uyuz gibi gelio