bereket 60 çift te 4 lü 13 lük sabanla yonca ekiminde

Ynt: bereket 60 çift te 4 lü 13 lük sabanla yonca ekiminde

eline sağlık.pulluğun markası ne.baya yer götürüyor.traktörün izini komple kapatmış.birde yakıt deposunun üzerindeki çanta bidon ne işe yarıyor.kapağından hortum falan girmiş içine.

traktör cayır cayır asılıyor.buna da bir bahane bulmayın artık.fotolardan göründüğü kadarıyla sulamışsın toprak tam tavında.

eline sağlık paylaşım için teşekkürler arkadaşım

güzel video olmuş bereket her zamanki gibi formda toprakta tavındaymış

ali_kockaya link=topic=26666.msg221864#msg221864 date=1255534300' Alıntı:
eline sağlık.pulluğun markası ne.baya yer götürüyor.traktörün izini komple kapatmış.birde yakıt deposunun üzerindeki çanta bidon ne işe yarıyor.kapağından hortum falan girmiş içine.

traktör cayır cayır asılıyor.buna da bir bahane bulmayın artık.fotolardan göründüğü kadarıyla sulamışsın toprak tam tavında.

abi biz ölçüm yaptık kendimiz ce gerçi traktörü kulanan servisti beraber yaptık ölçümü tek taraflı sürüm de 850 gram kadar mazot yaktık onu ölçmek için di

ali_kockaya link=topic=26666.msg221864#msg221864 date=1255534300' Alıntı:

abi pulluğun markası alpler

kim nederse dedin motor asılıyo pullukta şaseye kadar gececek nerdeyse bu erkuntların şanzımanlarnın deişik olup gücünden daha fazlasını asıldıgını duymuştum.güzel paylaşım emegine saglık özgür abi.

KONYALI ALİ link=topic=26666.msg221936#msg221936 date=1255556211' Alıntı:
kim nederse dedin motor asılıyo pullukta şaseye kadar gececek nerdeyse bu erkuntların şanzımanlarnın deişik olup gücünden daha fazlasını asıldıgını duymuştum.güzel paylaşım emegine saglık özgür abi.
sende sağol ali abim yorum için tşkler

arkadaşlar burda yakıt ölçümüde yaptık biz tek taraflı sürümde yani 1 dolu 1 boş tarzı sürümde 850 gr mazot yaktı bunu belirtmeyi unutmuşum videoların birinde var ali abinin dikkat ettiği üzere tşkler.

helal olsun erkunta çok güzel çekiyo o pulluk bizim burda 80 hp nin işi.
kardeş bende bereket 60 almayı düşünüyorum tek taraflı 850 gr demişsin. normal sürümde dekarda ne kadar yakıyo bilgilendirirsen sevinirim

kardeşim çok değişiyor toprak yapısına sürüm vitesine göre ama tahminen 750 800 arası oynar pulluğun ayarını iyi yaparsan 10 numara sürüm yapar bu makinalar ben çimden gözükmeyen taş gibi toprağı birde yaş işledim sürdüm derinlikte 35 40 cm arasıydı köpek gibi çekti pulluk arkada çatırçatır ötüyordu yeri geliyor boğuluyor bazen ama ben hiç bir zaman seri 1 den asla düşmedim bayılma dediğim de 1 2 gaz falan saygılar başka sorun veya öğrenmek istediğin olursa ben yardım cı olurum unutmadan yeni bereket 60 lar 16 vites olmalı bucuğu sürüngeni yok yani bu yüzden 70 lik al ağır işte kullanacaksan yennilerde bucuk vitesi olmadığı için sıkıntı yarata bilir.
poyrazatif link=topic=26666.msg238930#msg238930 date=1262512927' Alıntı:
helal olsun erkunta çok güzel çekiyo o pulluk bizim burda 80 hp nin işi.
kardeş bende bereket 60 almayı düşünüyorum tek taraflı 850 gr demişsin. normal sürümde dekarda ne kadar yakıyo bilgilendirirsen sevinirim