oyunu sorunsuz oynayan arkadaşlar

oyunu sorunsuz oynayan arkadaşlar ekran ayarlarını resim çekip koyarsa çok iyi olucak...bazı haritalarda grafikler birbirine giriyor dağlar duvar oluyor biliyoruzki bazı arkadaşlarda böyle sorunlar yok ekran kartım ve işlemcim çok iyi sadece bende değil hepsinde olmasada ben ve diğer arkadaşlarda bu sorunlarla karşı karşıya sorunsuz olanlar hiçbir haritada böyle sorunlarla karşılaşmayanlar ekran ayarlarlarını bi resim çekip koysun derim özellikle ATI kullanıcıları

Ynt: oyunu sorunsuz oynayan arkadaşlar

elturco kardeşim ekran kartım atı hd4800 2.9 işlemcim var 3gb ram yani oldukça ii makinam oyunda bazı haritalarda görüntüler bir birine giriyor ve bazen donmalar oluyor varsa bi ayarı yapayım diyorum varmı senin bilgin ?

marlboro link=topic=26667.msg222670#msg222670 date=1255821243' Alıntı:
elturco kardeşim ekran kartım atı hd4800 2.9 işlemcim var 3gb ram yani oldukça ii makinam oyunda bazı haritalarda görüntüler bir birine giriyor ve bazen donmalar oluyor varsa bi ayarı yapayım diyorum varmı senin bilgin ?

Bak şimdi oldu..benim ekran kartımda ati eah 3650 oyunu sorunsuz oynuyorum..
1.kesinlikle ekran kartını netten güncelleme kendi orjinal driverini kullan belki diğer oyunlarda sorun olmaz ama ls 2009 da sorun oluşur.Ben güncelledim bana pc yeniden kurmaya mal oldu
2-kullandığın oyun ing.almancamı eğer almancaysa genelde ing.yamalarda çakışma yapar

Kaldıki senin ekran kartın rahatlıkla bu oyunu grafik çakışması olmadan oynaması gerekir..

aşağıda sna oyundan bir caps detaylara,gölgelere bakabilirsin..

Yinede olmassa sen bir caps upload et bakalım..

wgvpme.png

orjinal driver derken neyi kastettin ? zaten kendi cdsinden kuruyoruz driverda içinde + ati sitesinden güncelleme yapıyoruz başka nereden güncelleme yapıcazki ? oyun almanca ingilzce hiç kurmadım bide oyun oynarken hata verip oyundan atıyoroz (unexpected system exception occured) ve (bad allocation) diye hatalar veriyor

Ya arkadaşlar bende oyundan print screen ve videosunu alamıyorum. print screen yapınca oyunun ilk açılıştaki sayfası çıkıyo hep, video çekincede siyah bi ekran. windows 7 deneme sürümü kullanıyorum acaba ondan mı yapıyo? bi tavsiye veya öneri verebilirmisiniz? şimdiden teşekkürler.

ramco10 link=topic=26667.msg224077#msg224077 date=1256512988' Alıntı:
Ya arkadaşlar bende oyundan print screen ve videosunu alamıyorum. print screen yapınca oyunun ilk açılıştaki sayfası çıkıyo hep, video çekincede siyah bi ekran. windows 7 deneme sürümü kullanıyorum acaba ondan mı yapıyo? bi tavsiye veya öneri verebilirmisiniz? şimdiden teşekkürler.
aynı sorun bendede oluyo