K farm map(mod pack de Var Bak Cok Güsel

Ynt: K farm map(mod pack de Var Bak Cok Güsel

herzaman emeğe saygımız var ama rapide yada daha kolay indirilebilen bi siteye upload etseniz şu linkleri sana zahmet hem linki indirmewye izin vermiyo hemde uzun süre bekletiyo lütfen zahmet

yha bnde pancar toplama makinası hawuç toplama falan hiç biri çalışmıyor... oyundakiler harincinde başka yamalarda indirdim ama işe yaramıo :S... yardım please... we claas tablaları hareket edince biçerle duruo çalışmıo...

yha ne oyundaki tablalar yani claas tablaları ne de indirdiğim dier tablalar... hiçbiri bi işe yaramadı... we claas tablasını biçere takıorm biçer dururken çalışıo tabla ama harekete geçince duruo :S...

arkadaşlar oyun güzel eline emeğine sağlık ama bende bir sorun var normal şekilde kurdum açtım oyun çalışıyor ancak oyun içinde I harfiyle haritayı açtım harita yerine mavi ekran geldi ekramda sadece yeşil bir ok var ama harita ortada yok mavimsi zemin çıkıyor diğeleri normal çalışıyor fiyatlar silodaki ürün miktarları hava durumu falan ama harita yok benmi bir yerde hata yaptım sorusuz oynayan bir arkaaş yardım edebilirmi şimdiden teşekkürler arkadaşlar