Landwirtschafts Simulator 2009 Türkçe Yama

84130528.jpg

92443427.jpg

72764271.jpg

20388460.jpg

70445039.jpg

16500638.jpg

Kurulum Programını çalıştırıp oyunun olduğu klasöre kurun.

Daha sonra kaldırmak istiyorsanız kurmadan önce oyun klasöründe \shared\font\sansSerif.png dosyasının yedeğini alın.
kaldırmak istediğinizde yedek aldığınız eski yerine kopyalar ve oyun klasöründeki \dataS klasörünü komple kaldırırsınız.

Dosya Linki : http://rapidshare.com/files/293935026/fs2009tr.rar

Yama Oyunun 1.0.0.1 İngilizce sürümü içindir

Diğer yamalardan farkı sadece resimleri değil metinleride değiştirdim.

Ynt: Landwirtschafts Simulator 2009 Türkçe Yama

evet halletım sımdı surum farklı mıydı degıl mıydı bılemıyorum tam olarak ama benım jhonn dere bıcer yaması oyunu bozdu onunla alakalı da olabılır zaten yıne de tesekkur ederım

berdus link=topic=26774.msg222659#msg222659 date=1255816521' Alıntı:
tamam seçtim orayı sadece yazıların şekli değişti ama hala almanca
İngilizce sürüm için hazırlamıştım ama şöyle yapmayı deneyebilirsin

Not defterini aç ve şunları;
Kod:
<?xml version='1.0' encoding='iso-8859-1' standalone='no' ?>
<language short='en' suffix='_en'/>
kopyala yapıştır. Sonra dataS/ klasörü içine language.xml olarak kaydet oyunu çalıştır.

Eğer yine olamazsa deneyebileceğin 2. yol var oda datas klasöründe oluşturduğun language.xml i sil sonra dataS/menu klasöründe tüm dosyaların sonunu _en.png yerine _de.png olarak değiştirip oyuna gir.

Kurulum Programını çalıştırıp oyunun olduğu klasöre kurun.

Daha sonra kaldırmak istiyorsanız kurmadan önce oyun klasöründe \shared\font\sansSerif.png dosyasının yedeğini alın.
kaldırmak istediğinizde yedek aldığınız eski yerine kopyalar ve oyun klasöründeki \dataS klasörünü komple kaldırırsınız.

Dosya Linki : http://rapidshare.com/files/293935026/fs2009tr.rar

[glow=red,2,300]Yama Oyunun 1.0.0.1 İngilizce sürümü içindir[/glow]

Diğer yamalardan farkı sadece resimleri değil metinleride değiştirdim

[glow=red,2,300]Yama Oyunun 1.0.0.1 İngilizce sürümü içindir[/glow] kardeş bu sürümü nerden buluruz bana yardımcı olabilirmisin

Bu arada %100 türkçe mi yani alet takma çıkarma ekim için tohum seçme vb. gibi bunlar tam olarak türkçe mi açıklarsan sevinirim [glow=red,2,300][shadow=red,left]EMEĞE SAYGI[/shadow][/glow]

[glow=red,2,300]Arkadaşlar buraya bir yama atılıyor hemde düzenlemelerini kendim yaptım diyor ama yamayı attıktan sonra yamaya karşı gelen soruları istekleri neden yanıtlamıyor bu yama ile ilgili 4 gün önce sorular yazdım ama yanıt gelmedi benim yazdığın sorunlar belki çoğunuzda vardır ama cevap yok rica ediyorum (GİREBİ) isimli arkadaşımdan sorulara yanıt bekliyoruz[/glow]

İngilizce 1.0.0.1 bulamadım bulan biri olursa link koysun yada özel mesajla bana atsın lütfen.Ayrıca bende datas klasörü yok bende.

nabeeer link=topic=26774.msg224038#msg224038 date=1256496725' Alıntı:
[glow=red,2,300]Yama Oyunun 1.0.0.1 İngilizce sürümü içindir[/glow] kardeş bu sürümü nerden buluruz bana yardımcı olabilirmisin

Bu arada %100 türkçe mi yani alet takma çıkarma ekim için tohum seçme vb. gibi bunlar tam olarak türkçe mi açıklarsan sevinirim [glow=red,2,300][shadow=red,left]EMEĞE SAYGI[/shadow][/glow]
oyunun genel metinleri alet takma çıkarmada dahil türkçe ama mesela Cutter diye aletinin metinleri Cutter İndir Cutter Tak Cutter kaldır şeklinde görülüyor. Fırsat bulursam araçların adlarını ve açıklamalarınıda türkçeye çeviricem.

oyunuda torrent sitelerinde bulabilirsin

mn123 link=topic=26774.msg224842#msg224842 date=1256899948' Alıntı:
İngilizce 1.0.0.1 bulamadım bulan biri olursa link koysun yada özel mesajla bana atsın lütfen.Ayrıca bende datas klasörü yok bende.
kardeş yamayı çalıştırınca datas klasörü kendi oluşuyor

oyunun genel metinleri alet takma çıkarmada dahil türkçe ama mesela Cutter diye aletinin metinleri Cutter İndir Cutter Tak Cutter kaldır şeklinde görülüyor. Fırsat bulursam araçların adlarını ve açıklamalarınıda türkçeye çeviricem.

oyunuda torrent sitelerinde bulabilirsin

kardeşim ben biraz bu konuda uğraştım senin hazırladığın dosya konusunda sen ingilizcesine cevirmişsin bende almancasına çevirmeye çalıştım olduda fakat mesela mibzer takılıyken tohum seçme k için x tuşuna basıyosun karşılığında ise uzun bi cüme yazıyo bunun gibi mesela bi buraya çevrilmemiş olan bi konuyu çevirmek için uğraşsak nasıl yaparız yani mesela biçim yaparken ' hızlı kullanma 2. vitesle kullan ' diye nasıl komut vererek yaparız bu bilgiyi bana verebilirmisin [glow=red,2,300]EMEĞİNE SAYGI DUYUYORUM[/glow] Heee bu arada hataları düzenledikten sonra alman versiyonunu da ben atarım buraya

Herkese slm..Kardesim öncelikle ellerine saglik..ben bu oyunun almancasini indirdim.ingilizce olanini bulamadim.senin yamayida belki olur ümidiyle denedim fakat olmadi :S tr cevirmenin bir yolu varmi yada varsa ing nerden indirebilirim..