yeni erkunt'lardan bir kaç resim...

Ynt: yeni erkunt'lardan bir kaç resim...

yorumlar için teşekkürler... ooo ayıp ettiniz hemen ayar verdim adamlara :) önce broşür aldım yeni modelleri inceliyorum,traktör almak için araştırma yapıyorum dedim :)

iyi fikir ya adama bi alıcam araştırıyorum demen yeterli emen çay fln sevis ben gittigim fuarlarda otruyorum standa kimse bakmıyor eger yanda biri varsa diyorum ya abi süper bişey bunlar fln almayı düşünüyorum diyorum tak müşteri hizmetleri yetkilisi geliyor yada satış sorumlusu ordan abime bi şaka fln getirin kalem fln ne içersiniz ne veriyim fln filan sonra broşürleri alıp taban ama yorgunlugum iyi geçiyor biraz laflıyoruz fln
;D ;D ;D ;D

tümosancı sefa link=topic=26823.msg222744#msg222744 date=1255859658' Alıntı:
iyi fikir ya adama bi alıcam araştırıyorum demen yeterli emen çay fln sevis ben gittigim fuarlarda otruyorum standa kimse bakmıyor eger yanda biri varsa diyorum ya abi süper bişey bunlar fln almayı düşünüyorum diyorum tak müşteri hizmetleri yetkilisi geliyor yada satış sorumlusu ordan abime bi şaka fln getirin kalem fln ne içersiniz ne veriyim fln filan sonra broşürleri alıp taban ama yorgunlugum iyi geçiyor biraz laflıyoruz fln
;D ;D ;D ;D
ben senin kadar laflamıyordum..broşürü alıp resim çekip kayboluyordum ;D

tümosancı sefa link=topic=26823.msg222748#msg222748 date=1255860199' Alıntı:
nabıyım beya sabahtan belli yoruluyom ayakta dolaşmaktan birazda karnım acıkıyor bakıyom angi standt ta kurabiye fln emen oraya çöküyorum çökmemle zaten benim agız başlıyo konuşmaya
;D

mrram link=topic=26823.msg222749#msg222749 date=1255860352' Alıntı:
nabarsın beya devir sıkma devri cepteki paranı biliceksin eryerde para ile yemek yemiceksin bulursan alaturka oturup yiycen ben arkolü bile beleş olunca içiyom para ile alıcaklarsa ya benim işim var emen topuk ya benim bu galericilere yaptıklarımı bi ögrenseler kovalarla beni stantlarından

tümosancı sefa link=topic=26823.msg222744#msg222744 date=1255859658' Alıntı:
;D ;D ;D ;D
ya onu bana hiç sorma bikereside ls traktör bayisine gittim,bn dedim bu motordan alamya düşnym ama nsl motor oldunu bilmiym dedim bi getirin deneyelm fln dedim,ertesi gün deneme modelini getirdiler,:D omanayla onlara ogün 20 dönümlük nadası sürdürdüm :D

ozkan723 link=topic=26823.msg222753#msg222753 date=1255860570' Alıntı:
ya onu bana hiç sorma bikereside ls traktör bayisine gittim,bn dedim bu motordan alamya düşnym ama nsl motor oldunu bilmiym dedim bi getirin deneyelm fln dedim,ertesi gün deneme modelini getirdiler,:D omanayla onlara ogün 20 dönümlük nadası sürdürdüm :D
vay anasına be sonra ne oldu almıcaz fln deyince nedediler bişey dedilermi