Kamyon arkası Yazıları - By Smhgwz.

Ynt: Kamyon arkası Yazıları - By Smhgwz.

Emeğine sağlık kardeş güzel bir video :) Bende gördüklerim kadarıyla söyleyeyim ((( Aşkın bir sabunsa köpürt beni pakize :) Heveslenme tadı kalmadı :) ))) Daha bir çok ya hastayım şu kamyonculara :)

@WoLf@ link=topic=26971.msg223665#msg223665 date=1256283206' Alıntı:
Emeğine sağlık kardeş güzel bir video :) Bende gördüklerim kadarıyla söyleyeyim ((( Aşkın bir sabunsa köpürt beni pakize :) Heveslenme tadı kalmadı :) ))) Daha bir çok ya hastayım şu kamyonculara :)
Yoırumlar için ben tşkkür ederim ;) kamyon arkası yazı olarak daha war benımde resimlerdende paylaşırım bende sevioreum kamyonculugu bu gowalak hallerinden dolayı kamyoncuların :D
bende söylım bi kaç --
aklın bende kalmasın
bi seni konuşuyrlar
biz abilkerimizden böyle görduk böyle biliriz ;)
yetişemezsen el salla :D
gibi :D

Paylaşım için teşekkürler Semih.. Slayttaki kamyonların hepsine emek harcanmış, birbirinden güzeller..Hele şu kuşların sıralandığı Ford Cargo ve Scaına nın olduğu resim bir başka güzel..

semih abi ellerine sağlık hakkaten süper olmuş abi komyonlar bi ayrı güzel duruyor şarkı falan süper abi harcadığın emeklere deymiş abi bu arada soy adın balcı ymış galiba bizim buralardan hamidiye den akrabalrın varmı diye soracaktım oradada balcı soy isimli tanıdığım var tabi benzerikte olabilir

paylaşım için teşekkürler

isim benzerliğidir abi bendede çok oluyor her yerde soy adı arda olan kaynıyor kimse akraba değil

paylaşımın için birdaha teşekkürler