Yolculuk ve Objektife takılanlar..

Ynt: Yolculuk ve Objektife takılanlar..

ağır abi link=topic=26978.msg223638#msg223638 date=1256242147' Alıntı:
yolculuk esnasındada bos duramıyor bu adam yaw gidişi neselı oldu ama dönüşü az bıraz cep yaktı ;D
Evet.. biraz öyle oldu.. fakat ön bilgi ile gitmiştim.. birde bizim Kütahya da parçanın fiyatını sorunca.. bedava gibi geldi..
samsunbafra link=topic=26978.msg223648#msg223648 date=1256246078' Alıntı:
muhtar gidişin muhteşem dönüşün suskun oldu galiba zuha-*-s
Yarın sabah belli olacak abi.. Kral inşallah bi daha pulluğu kırmaz.. ha.. bu arda pulluk otomatik ayarı ile ilgili aparat ve birazda teknik bilgi aldım.. toprağı neden az devirdiği, motoru tutma nedeni, pulluk kulaklarındaki kavis ölçülerinin hangi ülkelerden örnek alındığı konusunda..v.s.

Ynt: Yolculuk ve Objektife takılanlar..

Bu güzel paylaşımlar için teşekkur ederim. Forumlar bilgilerin paylaşılması ile güzelleşir, gelişir, insanlar birbirlerine faydalı olurlar. Faydalı insanların beraber olması faydalı toplumları doğurur buda, refahı mutluluğu güneşin doğduğu heryere huzuru yayar. İnsanlar bilgilerini saklarsa birbirinden, paylaşmazlarsa bilgi olmaktan çıkar ve belkide birer haset tohumuna dönüşür. Haset tohumlarından güzelliklerin cıkması pek görülmüş şey değildir. Bu vesile ile bilgilerini paylaşan herkese önce şahsınız olmak üzere saygı ve sevgilerimi sunuyorum.