Bir fırtınadır gidiyor.

Ne bu domuz gribi muhabbeti ya.şu anda bütün haber kanallarında neredeyse bu konu tartışılıyor.Biz şimdi ülke olarak başka bir devletin biyolojik bir taaruzuna mı maruz kaldık.bütün devletlerde var mı bu salgın.kafalar çok karışık.birden nasıl yayıldı bu virüs.

Ynt: Bir fırtınadır gidiyor.

abi bu bence gündemi meşkul etmek için yapılan bişey...insanlara bi wirüs bulaştırarak weya olmayan bişeyi warmış gibi gösterip insanların başka olan bitenle daha az ilgilenmesini sağlamak için yapılan bi oyun...dünyadaki çok hastalık zaten insanoğlunun üretikleri hastalıklar...

Ynt: Bir fırtınadır gidiyor.

açılım çalışmalarını gölgelemek için abartılıyor insanlar ekonomik kriz, kürt açılımı ve soy kırım tartışmalarından uzak dursun kendi sağlığından korksun diye yapılan bişey.

bundan 10 yıl kadar önce çin gribi vardı
geçen yıllara kadar kuş gribi
şimdide domuz gribi

grip hep vardı zaten ilaç firmalarının yaptıkları bişey bu belki komplo olarak düşünüyoruz teori üretiyoruz ama her yıl aynı terane bunaltı be.

yakında kurban bayramı geliyor nasıl kesilmeli tartışmaları gene başlayacak. sağlıksız koşullarda ortamlarda kurban artıklarıyla birleşip grip artacak diyeceklerini tahmin ediyorum.
ben her yıl bıktım aynı şeylerin tartışılmasını izlemekten dinlemekten. olabildiğince haberi internet üzerinden takip ediyorum özel kanal haberleri yerine belgesel izliyorum sinirlere iyi geliyor tavsiye ederim.