BİZİM YENİ 10 TONLUK PALAZOĞLU RÖMORK VE ARES 557 ATX 2009....!!!

Bizim Yeni 10 Tonluk Palazoğlu Römork 2009...!!!

31/10/2009

Arkadaşlar bugün ARES için yeni 10 Tonluk Palazoğlu römork aldık. Römorkumuz teleskopik pistonlu, tır tipi ve dublex lastikli. Ayrıca ARES' in arkasınada çok yakıştı. Biliyorsunuz bizim diğer römorklar ARES için ufak geliyordu. Şimdi arkasına yakışır birşey oldu. Römorkumuzu Çorlu' dan Nizo Tarımcılıktan aldık. Oradan gelip geçenler römorka âşinadır. Sağolsun Nizamettin abi römorkun özel yapım boyasını filanda yanında verdi. Dükkandan da birkaç kare sizlerle paylaştım. Her türlü traktör, römork ve ekipman alım satımı yapmaktadır. İhtiyacınız olduğunda ilk öncelikle ziyaret etmeniz gereken bir yer....;)

Nizo Tarımcılık

Sağlık Mah. E-5 Karayolu Üzeri Petrol Ofisi Yanı No: 95 Çorlu / Tekirdağ

http://www.nizotarimcilik.com.tr

Tel: 0 282 686 69 01
Gsm: 0533 490 49 07
Gsm: 0532 505 59 16

alipasalierkan...................;)

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

SON

[move][size=18pt]First CLAAS....!!![/size] *098*-[/move]

Ynt: BİZİM YENİ 10 TONLUK PALAZOĞLU RÖMORK VE ARES 557 ATX 2009....!!!

Hayırlı olsun erkan bu sene takımı yeniledin.Romork 2 ton daha açık renk olaymış arese tam uyarmış.Bereketli günlerde kullan...

hayırlı olsun erkan abi aresin arkasına çok yakışmış bu römork dublex lastik olmasıda bir avanaj güle güle kullanın abi bu arada güzel fotolar olmuş

paylaşım için teşekkürler

Yorumlar için sağolun arkadaşlar....;)

KONYALI ALİ link=topic=27138.msg225033#msg225033 date=1257007374' Alıntı:
güzel paylaşım olmuş erkan kaça aldınız ve neden 10 tonluk 13 tonluk yakışırdı classa.

10 tondan büyük olunca 3 sıra ilaveli oluyor. Çoğu yere 3 sıra ilave ile bu römorku sokamazdık. Depolarda da damperi dikince çok kaldıramazdık. O yüzden 10 tondan fazla olunca çok nadir 10 tondan fazla yük yükleyebilirdik. Yani 3. sıra gereksiz olacaktı. Çok lazım olursa bunun arkasına 6.5 tonluk römorku bağlarız.

ÇağRı link=topic=27138.msg225034#msg225034 date=1257007419' Alıntı:
Hayırlı olsun erkan bu sene takımı yeniledin.Romork 2 ton daha açık renk olaymış arese tam uyarmış.Bereketli günlerde kullan...

Yavaş yavaş eksikleri kapıyoruz. Aslında römork işi biraz kısmet oldu. Muhabbetle açıldı birden aldık. Bu ara düşündüğümüz birşey değildi. Renk tonu evet biraz daha açık olsa olacaktı. Fakat bizim öbür 4 tekerli ile uyumlu oldu...:D

manas link=topic=27138.msg225059#msg225059 date=1257013697' Alıntı:
hayırlı oılsun
lastikler sankı 750ye 16 gıbı geldı eger oyleyse az kucuk gelır
Lastikleri tır dorsesi lastiği. fakat ebatlarına dikkat etmedim. Ama baya büyük lastikler.

Hayırlı olsun Erkan...Güle güle kullan yeni römorkunu, oldukça güzel bişeye benziyo...Nizamettin abi dediğin kişiyide galiba tanıyorum, bizde ondan bi kaç ekipman almıştık sanırsam...

1,remorka tırmanmak için demir mediveni göremedim var mı?
2,su damacanısını göremedim var mı?
3,tekerlek büjonlarının civataları küçük gibi duruyor.yüklü dönüşlerde yanal atmalara dayanamayıp büjon kesebilir mi?
4,arka stop lambalarının olduğu sac yere çok yakın.çamura saplanıp dingile kadar battığında o saç toprağa saplanıp kopabilir...
5,çeki demiri çok içte görünüyor.eğer arkaya römork takıp engebeli araziden geçersen.arkadaki arabanın çeki okunu bükebilirsin.
6,arka daki yayların kamyonlardaki gibi salıncaklı oluşu.damper arka kapağının kamyonlardaki gibi oluşu.buğday akıtmak için küçük bir gözün oluşu çok güzel...on numero.
7,arka ilave hem pimli hem menteşeli on numero.
8,motordan hidrolik yağıyla çalışan remork frenini göremedim.var mı..

ali_kockaya link=topic=27138.msg225073#msg225073 date=1257017517' Alıntı:
1,remorka tırmanmak için demir mediveni göremedim var mı?
2,su damacanısını göremedim var mı?
3,tekerlek büjonlarının civataları küçük gibi duruyor.yüklü dönüşlerde yanal atmalara dayanamayıp büjon kesebilir mi?
4,arka stop lambalarının olduğu sac yere çok yakın.çamura saplanıp dingile kadar battığında o saç toprağa saplanıp kopabilir...
5,çeki demiri çok içte görünüyor.eğer arkaya römork takıp engebeli araziden geçersen.arkadaki arabanın çeki okunu bükebilirsin.
6,arka daki yayların kamyonlardaki gibi salıncaklı oluşu.damper arka kapağının kamyonlardaki gibi oluşu.buğday akıtmak için küçük bir gözün oluşu çok güzel...on numero.

7,arka ilave hem pimli hem menteşeli on numero.
8,motordan hidrolik yağıyla çalışan remork frenini göremedim.var mı..
abicim söylediklerie katılıyorum ağzından bal damlıyor.