Landwirtschafts Simulator 2008 Test Resimleri (Bölüm 2)

http://www.trakkulup.net/index.php/topic,3237.0.html buradaki resimlerin devamı olarak bunları yayınlıyorum arkadaşlar. Bu resimlerde biçerdöverde var.

24 adet resim vardır, resimlerde özellikle buğdayların kalitesine, biçilen alanların nasıl olduğunu bir bakarsanız sizde hayran kalacaksınız, mükemmel denilebilir.

/// SON \\\

Ynt: Landwirtschafts Simulator 2008 Test Resimleri (Bölüm 2)

Herkes de bilgisayarından şikayetçi valla. :) Ben olaya öyle bakmıyorum, iyiki kaldırmıyor yoksa başından kalkamazdık. En çok merak ettiğim her oyunu oynadım şükür, GTA serileri olsun, Mafia olsun, NFS serileri, COD serileri olsun hepsini oynadım zamanında, şuan zaten hiç biri ilgi alanıma girmiyor, zaten PC ' de kaldırmıyor. Sonuç olarak güzel bir denge oluştu. Şuanki bilgisayarımdan beklediğim tek şey site tasarımı yapsın ve bunun programlarını çalıştırsın yeter.

Ynt: Landwirtschafts Simulator 2008 Test Resimleri (Bölüm 2)

[glow=red,2,300]ben pc emden sikayetci degilim ama benim pc spiderman 3 kasmadan oynardi ama bu oyunu oynarken kasiyor belkide virus var...guzel resimler Mustafa abi ben hic bicerden inip traktöre binmedim :D gerci E ye basip aractan inebiliyorsun...[/glow]