6' LI ÖZDUMAN DİSK PULLUK VE ARES 557 ATX AKTARMADA (HERG) 2009....!!!

CLAAS Ares 557 Atx Yeni Özduman 6' lı Disk Pulluğumuz İle Aktarmada 2009....!!!

12-15/08/2009

Arkadaşlar daha önce ARES' in yeni 5' li Özduman disk pulluğumuz ile tarlada fotoğraflarını paylaşmıştım. Şimdi ise ek ilaveyi taktıktan sonra 6' lı olduğundaki fotoğraflarını ve vidyosunu sizlerle paylaşıyorum. 5 disk Ares için ufak geliyor. Fakat 6 disk daha iyi oldu. Her ne kadar lastik izini kapatmasada 5' liden daha iyi oldu. Fotoğraflarda da evin arkasındaki taşlı bir tarlayı sürüyoruz. Pulluklarla sürmesi zor olduğu için disklerle sürdük. Tabi yinede diğer sürümlere göre yavaş oldu. Çünkü çok taş çıkıyor....;)

Vidyo....!!! ;)
(Vidyoları kaliteli izlemek için vidyonun altındaki SD yazan siyah kutuya tıklayıp, HQ' yü seçersiniz vidyolar daha kaliteli gözükecektir.)

http://www.dailymotion.com/video/xa8abl_claas-ares-557-atx-6-li-ozduman-dys_auto

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

SON

[move][size=18pt]First CLAAS...!!![/size] *098*-[/move]

Ynt: 6' LI ÖZDUMAN DİSK PULLUK VE ARES 557 ATX AKTARMADA (HERG) 2009....!!!

Yorumlar için sağolun arkadaşlar....;)

-silivrilimeriç- link=topic=27237.msg226016#msg226016 date=1257358392' Alıntı:
Süper resimler Erkan Abi...Yalnız bunlar yakışmıyo 7 ' li falan olması lazım....

7 ' li ile yolları bırak bahçede dönemeyiz...:D

GÜRKAN link=topic=27237.msg226021#msg226021 date=1257358894' Alıntı:
10 numara olmuş Erkan, bunların disklerin önde patlatanları olanları da var

Onlardan hiç görmedim Gürkan abi. Bizim buralarda en çok bu tarz var.

alipasalierkan link=topic=27237.msg226064#msg226064 date=1257362792' Alıntı:
Yorumlar için sağolun arkadaşlar....;)

7 ' li ile yolları bırak bahçede dönemeyiz...:D

Onlardan hiç görmedim Gürkan abi. Bizim buralarda en çok bu tarz var.
erkan ellerine saglık güzel video yanlız o pullukla o topragı telef ediyosunya sende para var git bi taş toplama makinası al topla şu taşları toprak kaliteli sanırm iyi kullan

dolcevita link=topic=27237.msg243126#msg243126 date=1263995788' Alıntı:
erkan ellerine saglık güzel video yanlız o pullukla o topragı telef ediyosunya sende para var git bi taş toplama makinası al topla şu taşları toprak kaliteli sanırm iyi kullan

Bu tarla bizim kendi tarlamız değil. Bugün var yarın yok. O yüzden taş toplama makinası alanıcak bir tarla değil. Zaten biz tarla bizim olsa elle toplar genede taşları temizleriz. Zaten her sene farklı yerlerine bostan ekiyoruz. Fotoğraflarda da gözüküyor. Bostanı çapalarken, hazırlarken hep taşları yinede topluyoruz. Açıkçası bizim buralarda böyle taşlı tarlalar çok nadir. Ya kale yeridir yada mekan yeridir. Yani eski tarihi inşaatlardan kalan taşlardır. Ama makina alıp uğraşılacak kadar taşlı yer yok.

Yorumlar için tekrar sağolun arkadaşlar...;)

doganbey1 link=topic=27237.msg243435#msg243435 date=1264036668' Alıntı:
eline sağlık erkan abi.arese zaten diyecek yok.tarla hakikatten taşlı sesler kulağımı tırmaladı ya:D

Evet baya taşlı bir tarla. Eskiden burada mekân varmış. Yıkılınca taşlarda tarlaya yayılmış. Hatta 3-4 yerde çok büyük temel taşları var. Oraları çok yavaş sürdüm. Bakıyom hemen demir keser gibi bir ses geliyor elim e-liftte basıyom kaldırıyom. Oraları hep sürmeden bıraktım. Taşlarıda piyasaya çıkardım. Artık oraları sürerken nerde var nerde yok biliyorum...:D

gacal34 link=topic=27237.msg243580#msg243580 date=1264077515' Alıntı:
slm arkds memleket nere??genelde bu pulluk lar bızım burda kullnıyo...baska yerde pek gormuslugum yokta .

Selam. Memleketim Silivri / İstanbul.

aga nasıl class tan memnunmusun?? fıyatıda bayagı palı fıyatını sormustum kac hp sennkı vıtes varmı bunda yoksa fend gıbımı???

Yorumlar için tekrar teşekkürler...;)

gacal34 link=topic=27237.msg244523#msg244523 date=1264355837' Alıntı:
aga nasıl class tan memnunmusun?? fıyatıda bayagı palı fıyatını sormustum kac hp sennkı vıtes varmı bunda yoksa fend gıbımı???

Gayet memnunum. Çok güzel bir traktör. Bizim traktör 105 Hp. Yarı otomatik şanzımanlı 24İleri/24Geri.