case stx de bulunan QUADTRAC teknolojisi hakkındaki düşünceleriniz ?

Ynt: case stx de bulunan QUADTRAC teknolojisi hakkındaki düşünceleriniz ?

insomnia link=topic=3295.msg33247#msg33247 date=1210269702' Alıntı:
teşekkürler atilla abi benim düşüncem birbirnden bağıntısız 4 paletli ve belden kırma makina sanırım 500 hp ye yakın
erkan kardeş , vario gibi patentli bir şey olarak düşünüyorum.QUADTRAC sistemini...

atilla link=topic=3295.msg33253#msg33253 date=1210270050' Alıntı:
erkan kardeş , vario gibi patentli bir şey...olarak düşünüyorum...

evet sizinde dediğiniz gibi birbirinden bağımsız 4 adet paletli grubu sanırım paletliler grubunda lider pozisyonunda case haricinde bu 4 paletli sistemi kullanan yok diye biliyorum

saygılar

İki paletin nesi var dört paletin performansı var daha az yakıt, daha az toprak ve lastik deformasyonu bir de dönüşleri unutmayalım tşk.

NsL link=topic=3295.msg33256#msg33256 date=1210270522' Alıntı:
İki paletin nesi var dört paletin performansı var daha az yakıt, daha az toprak ve lastik deformasyonu bir de dönüşleri unutmayalım tşk.

kardeşimi tebrik ediyorum .. QUADTRAC hakkındaki araştırmalarını bekliyoruz...

CAT-CHALLENGER ' le CASE-İH STX quadtrac ' ın arasındaki en büyük fark birinin çift diğerinin 4 paletli olmasıdır
ayrıca aralarında azda olsa ağırlık farkı war
CAT-CHALLENGER MT875B 570 hp 21.544 kg
CASE-İH STX 535 quadtrac 535 hp 23.133 kg
ben case ile jd nin çekişme videosunu gönderdiğimde arkadaşlar jd nin malubiyetini casenin paletli olmasına bağlamışlardı
jd paletli olsa bile caseyi çekemezdi çünkü aralarında baya bi ağırlık farkı war
CASE-İH STX535 quadtrac 535 hp 23.133 kg
JOHN DEERE 9620T 500 HP 17.690 kg
STX serisi ağır olduğu halde diğer paletlilere göre daha seri bunun kanıtıda dünya herk recoru
STX serisi hariç diğer paletliler traktörden ziyade iş makinası olarak tasarlanmış tip bakımından dozerlerden hiç bir farkı yok kullanım alanı olarakta genelde kum ve taş ocaklarında kullanılıyor

atilla link=topic=3295.msg33696#msg33696 date=1210367807' Alıntı:
salih , güzel bir araştırma .......

atilla abi bu makine nasıl dönüyor ... mesela sola dönecek içteki arka palet nasıl çalışıyor.. belden kırma olayıda var bunda.. kafam çok karıştı ...?

okkangal link=topic=3295.msg33699#msg33699 date=1210369178' Alıntı:
atilla abi bu makine nasıl dönüyor ... mesela sola dönecek içteki arka palet nasıl çalışıyor.. belden kırma olayıda var bunda.. kafam çok karıştı ...?

Normal belden kırmalı traktörler gibi çalışıyor. Paletlerin lastik yerine geçmesinin dışında bir farkı yok....