Aynı mı farklı mı ??

arkadaşlar farming simulator diye oyun indirdim ve sizin anlattığınız oyun yada yamaladığınız oyunla aynı mı yoksa farklı mı. efectler falan aynı görünüyo ama ne tır gördüm ve fend ve lizard dan başka traktör. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler..

Ynt: Aynı mı farklı mı ??

KoY_Agasi link=topic=27312.msg226504#msg226504 date=1257502197' Alıntı:
arkadaşlar farming simulator diye oyun indirdim ve sizin anlattığınız oyun yada yamaladığınız oyunla aynı mı yoksa farklı mı. efectler falan aynı görünüyo ama ne tır gördüm ve fend ve lizard dan başka traktör. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler..

farming simulator oyunun ing. versiyonudur..

Landwirtschafts-Simulator oyunun almanca versiyonudur.

Almanca versiyonda birçok yama (eğer ingilizce ise hataverir) Bariz hata ise araç çalıştığında ekrandaki komutlar kaybolur.Yani güneş,yağmur yada saat iconu gibi.

Ama her ikiside aynı oyundur.

elturco link=topic=27312.msg226561#msg226561 date=1257521569' Alıntı:
farming simulator oyunun ing. versiyonudur..

Landwirtschafts-Simulator oyunun almanca versiyonudur.

Almanca versiyonda birçok yama (eğer ingilizce ise hataverir) Bariz hata ise araç çalıştığında ekrandaki komutlar kaybolur.Yani güneş,yağmur yada saat iconu gibi.

Ama her ikiside aynı oyundur.
Bende Bazen Gidiyor

KoY_Agasi link=topic=27312.msg226504#msg226504 date=1257502197' Alıntı:

Sorununuz çözüldümü?