sizce new holland fiyatları nasıl

Ynt: sizce new holland fiyatları nasıl

ben birseyi anlamiyorum new holland guya ankara istanbul karayolu uzerinde uretim (montaj) yapiliyorsa neden fiyatlari ayni urunde avrupadan daha pahali
ve diyorlarsaki burdan traktor ithal ediyoruz 'new holland' markasiyla ithal edilen traktor nasil olurda uretildigi yerden daha pahali olabilir.
vurak koc gibi kazik vuruyor ciftciye
ayrica new holland bes para etmez ithal urune bakin yerliye bakin kazigi koc vurmus
bu iki yuzluluk kendi ciftcisine saygisi yok..
babakin deyisiyle bunlarin eski adi turk motoru idi 1950 lerin sonunda almslar amcamla ve dedigine gore ocaga su dokmus massey harris alip biraz gun yuzu gormusler 756 massey harris. o gun bugundur bizim kapiya girmesi yasak o urunlerin
onun icin new holland fiat turk motoru
gecmisten bugune kazikci

yerli montaj bencede pek hoş değil ithallerdede fiyat bence karşılığını alabilecek kadar çalıştırırsan normal 50 60 bin euro vereceksen o parayı hiç kontak kapamadan çıkarana kadar tık demez bizde öyle tabi her fikre saygı duyarım

rıdvan8066 link=topic=27317.msg226555#msg226555 date=1257520445' Alıntı:
new holland ın traktör fiyatlarısizce nasıl.pahalımı?yoksa normalmi ?ilerleyen zamanlarda sizca nasıl olur :Ssimdiden tşk.
herkezin kendi görüşüdür bu fiyat konusu..beğenene sorarsan iyi..kullanana sorarsan ucuz...ama nh kullanmayama sorarsan pahalı der...renkler we zewkler :D

Walla bence motoruna göre para ;) bu çok dandık bişey olsa 5 liira derler çok pahlı olsa 10 derler bu aradasa 7 lira ii dir mesela :D bunun bide şöyle bi tarafı war biraz fiyatlar uygun olabilir ve birazda devletimiz fazla vergi alıyor..

BEN NEW HOLLAND SÖKE BAYİSİ YİM. BİLMEDEN ATIYORSUNUZ. MARKA ALIYORSUNUZ BİRAKINDA FİYATI FARKLI OLSUN. PAHALI DEDİĞİNİZ MOTORUN İKİNCİ ELLERİNİ VE SIFIRLARINI KARŞILAŞTIRALIM.
2010 MODEL
NEW HOLLAND TT55B 380R28 : 30.000
MASSEY FERGUSON 240S ( TAFE ) : 28.000
UZEL 240S : 28.000
BAŞAK 2050S : 32.000
VALTRA HATTAT H.45 : 24.000
ÜNİVERSAL 453 : 28.000

İKİNCİ EL

NEW HOLLAND TT55B 380R28 2008 MODEL 1200 SAAT : 27.000
MASSEY FERGUSON 240S ( TAFE ) 2009 MODEL 2010 MODEL : 13.000
UZEL 240S 2010 MODEL 75 SAAT : 17.000
BAŞAK 2050S 2009 MODEL 676 SAAT : 16.000
VALTRA HATTAT H.45 2009 MODEL 250 SAAT : 11.000
ÜNİVERSAL 453 2008 MODEL 500 SAAT : 10.500

BUNLAR ORTALAMA PİYASA DEĞERLERİDİR.
NEW HOLLAND VEYA FİAT MARKA BİR TRAKTÖR SATACAĞIM DEDİĞİNİZ ZAMAN İKİNCİ EL GALERİCİLER KAPINIZDA SIRAYA GİRER AMA DİĞERLERİ O KADARDA KOLAY SATILMAZ.

AYRICA NEW HOLLAND DA BİR DÜŞÜNCE VARDIR. ODA ŞUDUR.

BİZ TRAKTÖR DEĞİL HİZMET SATIYORUZ.

İŞTE BU DUR.
UCUZ DEDİĞİNİZ TRAKTÖRLERİN SAHİPLERİ YEDEK PARÇA SERVİS 2NCİ ELDE SATMA SIKINTISI ÇEKİYOR.
EN BÜYÜK RAKİP OLAN MASSEY FERGUSON BU GÜN TERLERDE.
ÜRETİM NASIL YAPILIYOR BİLİYORMUSUNUZ.
BAYİ ALACAĞI TRAKTÖRÜN PARASINI PEŞİN GÖNDERİYOR O BAYİNİN PARASIYLA TRAKTÖR PARÇASI ALIP ÜRETİLİYOR BAYİLER BİR NEVİ KENDİLERİ ÜRETİM YAPTIRIYOR.YANİ FABRİKANIN 1 KURUŞ PARASI YOK VE PARÇA ÜRETİMİ SIFIR SERVİS AĞI YOK LAFTA DÖNDÜK DİYORLAR. BU GÜN MASSEY BAYİLERİ KAPTIRDIKLARI PARALARI UZELDEN ALSIN BAKIN TRAKTÖR ÜRETİLİYORMU. ZATEN DİĞER FİRMALARI SAYMIYORUM BİLE.

SON OLARAK EĞER BU KADAR PAHALI DİYORSANIZ NEDEN HER YER FİAT VEYA NEW HOLLAND 600.000 ADET PAİYASADA FİAT VE NEW HOLLAND VAR BU İNSANLAR SALAKMI DA PAHALI OLAN TRAKTÖRÜ ALIYOR.

İYİ GÜNLER.

waalla biz de gecen sene t5060 alcaktık bayiye gittik 105milyar deyince geri döndük :( bence traktör fiyatları degilde ürün para etse 600.000 degil 1.600.000 tane olur gercek ten de new holland 2. elde en iyi marka ama bi alabilsek

T5000 serisi ithal olduğu için pahalı geliyor.
T5000 SERİsinde alınması gereken traktör T5060 dır 100 hp üzeri traktör başlangıç modelidir. fiyatı diğer traktörlere göre biraz fazladır ama iş donanıma gelince ve kullanıma inanın iyiki almışım dersiniz. insanlar 100 veya 110 beygir traktör ihtiyacını 3105 ile karşılıyor ucuz diye ancak 3105 inde vites seçeneği çok ve 2 nci vites çok ses yapıyor. yani new holland ile kıyaslanamaz bile. new holland gibi kaliteli marka bence mcormics fakat onunda serviz yedek parçası yok var ama yok anlayın işte bulmak sorun.
RIDVAN arkadaşımıza katılıyorum keşke çiftcide para olsada her kes alsa.

AMA ŞUNUDA BİLİN SADECE DEVLETTE PİYASADA SUÇ YOK ÇİFTÇİDEDE SUÇ VAR
NEW HOLLAND VARKEN GİDİP ARKASI OLMAYAN TRAKTÖR ALIYORLAR SONRA SIKIŞINCA YOK PARASINA SATIYORLAR BAZI TRAKTÖRLER KREDİ BORCUNU DAHİ KARŞILAMIYOR.

ŞU AN PİYASADA NEW HOLLAND VE FİYAT TRAKTÖR BULMAK ÇOK ZOR ELİMDE 20 TANE 80-66 ---- TD85D DT ---- TT 55 OLACAK EMİN OLUN 1 GÜNDE SATARIM ÇOK MÜŞTERİM VAR BU TRAKTÖRLERİ ARAYAN.

BİR DİĞER KONU İCRA DEPOLARINA BİR GİDİN BAKIN KAÇ TANE NEW HOLLAND VEYA FİAT VAR KAÇ TANE DİĞER TRAKTÖR VAR. NEW HOLLAND VEYA FİAT 1 TANE YA GÖRÜRSÜNÜZ YADA GÖREMEZSİNİZ. SEBEBİ ALICISI ÇOK SAHİBİNİN BORCUNU AZ VEYA ÇOK KARŞILAYACAK DEĞERDE. AMA DİĞER MARKALAR ALICISI AZ OLDUĞU İÇİN SATILMIOR.

BU GÜN BAŞIMDAN GEÇEN BİR KONUYU ANLATAYIM.
BİR MÜŞTERİM GELDİ ELİNDE Kİ 4 TRAKTÖRÜ VERİM 4 TANE TRAKTÖR ALACAK TRAKTÖRLER LANDİNİ ATLAS 90 - VALTRA A95 KLM. KAB --- MCCORMİCS 85 LİK ----- BİRDE JHON DREE 6215 İZMİR DEKİ GALERİLERİ ARADIM HİÇ BİRİNİ ALMAYIZ BURADA GEÇMEZ DEDİLER NERDE GEÇER DEDİM
LANDİNİ TEKİRDAĞ - KONYA - SAKARYA
VALTRA KONYA
MCCORMİCS KİMSE NEREDE GEÇER BİLMİYOR
JHON DREE KONYA -- ADANA -- TEKİRDAĞ DEDİLER
YUKARIDA YAZDIĞIM YERLERDİKİ GALERİCİLERİ ARADIM O YOK BİR YANLIŞLIK VAR BURADA GEÇMEZ ŞURDA GEÇER DEDİ DEDİĞİ YERİ ARADIM ARADIĞIM YER YİNE BURADA GEÇMEZ DEDİ BİR TÜRLÜ FİYAT ÖĞRENEMEDİM. İNANIN ADAMA CEVAP VEREMEDİM. BAYİLERİ DAHİ ALICI OLMUYOR. BU TRAKTÖRLERİN BAYİLERİNE NEW HOLLAND VAR DİYORUM ALIRIZ ABİ DEDİLER.
AMA BU 4 Ü FİAT VEYA NEW HOLLAND OLSAYDI KİMSEYE SORMAYA GEREK YOK TU KENDİM ZATEN BİLİRİM. Kİ EN ÖNEMLİSİ TARLADAKİ ÇİFTCİYE SORSAM O BİLE BİLİRDİ.
FARK BU İŞTE.

SOKE_KARADAG; Abicim sana gönderdim mesja cevap alamadım bilgisayardan sürekli kafama takılan trakdörlere bakıyorum 95-66 sdt serisi traktörler nasıl almak isdersem hangi modelleri tutuluor bu trakdörü önerirmisin + - yönlerini kıyasladımızda.yada hangi nh önerirsin bu sitede bilgili sen oldun için sana soruyorum umarım rahatsız etmiyorumdur.
Arkadaşlar nh trakdör almak isdiyorum arkasına 20 ton pancar yükledimde arkama bakmadan inip çıkacam pancar yerlerini 4 pulluk taktımda elim idirolluk kolunda olmayacak ve petrola ortak olmuyacam yakıtda az yakan benim aradım özellikdeki trakdr nasıl 95_66 hoşuma gitdi ne dersiniz birde fiyatını bilen varsa yazarsanız sevinirim saygılarımla turan

bence bir ürün alırken;
- ikinci el fiyatı,
- satış sonrası hizmetler,
- yedek parça bulunulurluğu,

gibi faktörler göz önünde bulundurulmalıdır, unutulmamalıdırki kalite ucuza olmuyor..

adamlar eur ile satış yapıyor.türkiyedemi üretiliyor yoksa avrupada mı.yerli demeye dilimiz varmıyor.td 85 4x4 kabinlisi 80-90 binlira nasıl alacaksın da bineceksin.digerleri cabası

bizde bir tane erkunt 60 2006 model orjinal kabin yeşil renk var satlık.
birde tl80a turbo var 2005 model orjinal kabin var oda satlık.
bakalım hangisi önce satılacak. 05416307545.........05432339421..
new holland tl80a turbo peşin 48 bin tl.
erkunt 60 peşin 24 bin tl.