same falcon

Ynt: same falcon

okkangal link=topic=27339.msg239798#msg239798 date=1262819233' Alıntı:
abi belirttiğim gibi eski bir pagan ayinidir bu ..... bakarsın tutmaz bakarsın sel kıyamet olur ... demkte fayda var .... bende etrafta beş altı tane MF bulsan takacam VALTRA nın arkasına gezdirecemda kar yağsın diye .. memlekette MF yok :)))
O zaman ne diye duruyoruz.. Sen, Çağrı, Ağır Abi ve ben kuralım 1 şirket alalım MF bayiliği Sivas ' a ..:D
Asılıcı makina görsün Sivas..:D

nail abim...okay abim ve hasan abim coşmuş :D sarı tutkuyu her zaman krala baş göz atmeye çalışıyosun ağır abi...tarlada bereket istiyolar ama sarı tutkuyla kral bi araya gelirse dahada o tarla bi kaç kere yağmur yağmadan ürün yapmaz :D
bu iş tam sarı tutkuluk :D arkasında 8-10mf yi suya götürür susz getirir :D
bu arada açıklama içinde teşekkürler okay abi...

nforcer link=topic=27339.msg239929#msg239929 date=1262887837' Alıntı:
nail abim...okay abim ve hasan abim coşmuş :D sarı tutkuyu her zaman krala baş göz atmeye çalışıyosun ağır abi...tarlada bereket istiyolar ama sarı tutkuyla kral bi araya gelirse dahada o tarla bi kaç kere yağmur yağmadan ürün yapmaz :D
bu iş tam sarı tutkuluk :D arkasında 8-10mf yi suya götürür susz getirir :D
bu arada açıklama içinde teşekkürler okay abi...
duyamadım sarı tutku mf lerı suya goturur susuz getırırmı dedınız peh hıc sarı tutku gormesek ınancez ;D

quote author=ağır abi link=topic=27339.msg239942#msg239942 date=1262889077]
:D alllhım sen bu sıtedekı sarı tutku kulllnları kurtar yarabbbım :D
[/QUOTE]Sarıyı kırmızıya dönüştür yarabbi...:D

EY MUHTARRR !!!! sana sesleniyorum ... tüm garezin Sarı Tutkuyu istediniz vermedik ondan dimi ... çamur at izi kalsın ..... herşeyin farkındayız biz .... videoda yeni alıştırılan taylar gibi çekilen MF lere bakta niye vermediğimizi anla artık .... :)

ağır abi link=topic=27339.msg240084#msg240084 date=1262904753' Alıntı:
kala kala sarı tutkuya mı kaldık be senı kurtaralım dıye istedık elınde kalacak dıye yoksa bıze ne sarı lar ne menekseler verecedı ...:)

şimdi öyle oldu dimi ... ne çabuk unuttu senin kral evden kaçıp bizim köyün yolunu tuttuğunu .... birde bir römork gül takmış arkasına hediye diye .. tabi MF içte çekememiş sonra yolda kalmış .... :))