kardeşler lütfen yardım edin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ARKDAŞLAR HERKES GÜZEL GÜZEL OYUN OYNUYOR BEN AMA OYUN OYNARKEN KASIYOR BEN OYUNU İNTERNET KAFEDEN FLASH BELLEĞE ATTIM VE EVDE OYNARKEN KASIYOR YAVAŞ YAVAŞ İLERLİYOR BUNA ÇARE ARIYORUM YARDIM EDİN!!!

Ynt: kardeşler lütfen yardım edin

SaMe70 link=topic=27377.msg226968#msg226968 date=1257679102' Alıntı:
ya hiçmi yardım edecek insan evladı yok ya ???
noo*-*-

muhtemelen bilgisayırının grafik kartı oyunu kaldıracak kadar iyi değil...
ama oyunun video,grafik ayarlarını en alt seviyelere getir belki bu biraz daha iyi olur. örneğin çözünürlüğü düşür, oyun efekt ayarlarını düşür v.s...

incesu85 link=topic=27377.msg226970#msg226970 date=1257681285' Alıntı:
noo*-*-

muhtemelen bilgisayırının grafik kartı oyunu kaldıracak kadar iyi değil...
ama oyunun video,grafik ayarlarını en alt seviyelere getir belki bu biraz daha iyi olur. örneğin çözünürlüğü düşür, oyun efekt ayarlarını düşür v.s...

abi ALLAH razı olsun senden bana yarım ettiğin için birazda olsa oyundan keyif alıyorum çözünürlüğü düşürdüm oldu abi saol

banada yardım edin bu oyun nerden buluyonuız nasıl oynuyonuz ben hala çözemedim arasıra resim falan paylaşıyorsunuz ben bakıyom bir şey anlamıyom bu oyunun ismi falan ne nasıl buluruz.

SaMe70 link=topic=27377.msg227034#msg227034 date=1257700842' Alıntı:
abi ALLAH razı olsun senden bana yarım ettiğin için birazda olsa oyundan keyif alıyorum çözünürlüğü düşürdüm oldu abi saol
amin Allah hepimizden razı olsun
yardımcı olabildimse ne mutlu bana

incesu85 link=topic=27377.msg227097#msg227097 date=1257706750' Alıntı:
amin Allah hepimizden razı olsun
yardımcı olabildimse ne mutlu bana

abi yine daha hızlandırmak için ne yapıcam başka şeyler önerrimisin settingsten çözünürlüğü en düşük yaptım başka hızlandırmak için neler yaparım yardım edermisin???

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...