Aşk acısı çekiyom

Ynt: Aşk acısı çekiyom

akın toprağım:yapacağın kızın sevgilisi var mı yokmu onu öğren.eğer varsa bulaşma yoksada;açılacak cesaretin yoksa onun yakın arkadaşlarıyla irtibatı kur.onlar kızın ağzını arasın eğer niyeti varsa gider teklif edersin.ha dersenki ben teklifte edemem arabuluclara söyle onlar ayarlasın.

doganbey1 link=topic=27406.msg227361#msg227361 date=1257864290' Alıntı:
akın toprağım:yapacağın kızın sevgilisi var mı yokmu onu öğren.eğer varsa bulaşma yoksada;açılacak cesaretin yoksa onun yakın arkadaşlarıyla irtibatı kur.onlar kızın ağzını arasın eğer niyeti varsa gider teklif edersin.ha dersenki ben teklifte edemem arabuluclara söyle onlar ayarlasın.
way aga aşmşn sn ha :D bak bilecikte asılma kızlara yoksa sana asılırlar :S

vallahi :)
senin yerinde olsam gerçekten aşıkta olduysam :) sevgilisi varsa beni hiç alakadar etmeZ... :)kesin ayırırım onları bir kızıda 2 kere göreyim istediğime ulaşırımm... asla elde edemediklerim olmadı sadece tam olarak elde etmek istemedim :)

yaw ilk olarak sevgilisi yok da kızla hiç konuşmadım yakabul etmesse diye korkuyorum ama cumartesi günü kesin çıkma teklefi edecem ayrıca kızın facebook hesabını buldum ordan mesajla olmazmı

salla adamım kabul etmeyecek deyince bir şeymi olacak?ama derimki işini mesleğini eline al,ondan sonra sen kendin beklersin sana kızlar teklif etsin diye!devir değişti maaşın,işin,paran varsa kızda var!yalansa çıksın biri desinki yalan diye!ama yinede sevdim,yüreğime karşı çıkamıyorum izin verirsen kalbinden bir yer istiyorum,niyetim ciddi dalga geçmeden bir arkadaşlık dostluk istiyorum dersin ama yinede bilemem dostum! şyt-*-sa kadın milleti şeytan gibidir!!!ona göre!!!

Yaw sen boşwer direk dalma kouya ilk önce bi aradaş ol sonra kolay olur gerisi nbr fln de sonra danıdık birinden kzı ayarlatırsın zate ;) Ama Susuluklu10 Arkadaşa KAtılıyorum KAdın milleti çok fenadır napcanı baişktan kestiremessin :D

Yani Hiç Konuşmadan Direk konuya dalarsan napaca belli olmaz :D
naıl_59 link=topic=27406.msg227536#msg227536 date=1257888770' Alıntı:
başta kanka sonra sevgili genel olarak izlediğim ilkedir bu yolla hem kızı kendine bağlayabilrsin hemde onu çok iyi tanıma imkanın olacaktır