gizli sırrım(HEPSİ BENİM) bu resimdeki miktarı tahmin edene hediye edecem...tabi

http://img5.imageshack.us/i/73515817.png/
73515817.png

73515817.png

Ynt: gizli sırrım(HEPSİ BENİM) bu resimdeki miktarı tahmin edene hediye edecem...tabi

nh link=topic=27408.msg227255#msg227255 date=1257793484' Alıntı:
yuh bu ne be abi :D :D walla ben şöyle bi tahmin yapayım biim romorkun içi kaadar war :)) ee vercen mi parayı bana :p :D :D
n ' pcan hepsini.para adamı bozar.geceleri rahat uyuyamazsın.ya hırsız girerse.gider paristen tarla almanyadan traktör alırsın.sonra helikopterle gezer.dubai de ayaklarına masaj yaptırırsın.gel vazgeç pişman olursun.

Ynt: gizli sırrım(HEPSİ BENİM) bu resimdeki miktarı tahmin edene hediye edecem...tabi

HAdi öyle olsun bakalım sneımı kırcaz bea :D :D ama sen çaktırma ordan bikaç sıra wer :D
ali_kockaya link=topic=27408.msg227259#msg227259 date=1257793824' Alıntı:
n ' pcan hepsini.para adamı bozar.geceleri rahat uyuyamazsın.ya hırsız girerse.gider paristen tarla almanyadan traktör alırsın.sonra helikopterle gezer.dubai de ayaklarına masaj yaptırırsın.gel vazgeç pişman olursun.

offfffffff merkez bankasında bu kadar yoktur. abi nerden buldun bu parayı senin çok akraban vardır. eline sağlık

bu senin ambar mı sen nereliydin bi ziyaret etsek

koruma güvenlik falan lazımsa alo de yeter. :8 :8

ben fazla bişey istemiyorum her desteden 1 tane ver yeter ))) )))

miras değil alın teri hepsini leşberlik ten kazandım desemde inanmayın.dedem den beri 300 yıldır pancar ekiyoruz.ilk kuruşu dedemin dedesi kahire pazarında kurbanlık koç satarak kazanmış.
nazar etme ne olur.çalış seninde olur diyecem.biraz zor.burada neden baksan 1 kaç milyar dolar var.bu parayla küçük bir vilayet alırsın.80-100 bin nüfuslu.

(çaktırmayın fotoyu facebook tan buldum.e birgünlük sultanlık ta sultanlıkmış..)

incesu85 link=topic=27408.msg227318#msg227318 date=1257834077' Alıntı:
goldtanker20cu.jpg

abi buda benim tankerler malların yeri deşifre oldu güvenli bir yere taşıyorum
aramızda kalsın
sizleride görecem
gönder bizde boş yer çok.yanlız ben taşıyamam.akllı adamsın.altının para edeceğini iyi öngörmüşsün.

ali_kockaya link=topic=27408.msg227382#msg227382 date=1257869957' Alıntı:
gönder bizde boş yer çok.yanlız ben taşıyamam.akllı adamsın.altının para edeceğini iyi öngörmüşsün.
fark yapmaz bnm gübür kepçesini getirriz herkeze birer romork :D

ozkan723 link=topic=27408.msg227383#msg227383 date=1257870125' Alıntı:
fark yapmaz bnm gübür kepçesini getirriz herkeze birer romork :D
altının bir remorkunu biraz zor yersin.altının özgül ağırlığı 19 gr/cm^3 tür.yani metre küpü 19 ton eder.nir remork ortalama 4 metreküp alır.(ilavesiz) o da 76 ton eder.senin römork biraz zor götürür.en iyisi bir tırla gel....

ali_kockaya link=topic=27408.msg227390#msg227390 date=1257871247' Alıntı:
altının bir remorkunu biraz zor yersin.altının özgül ağırlığı 19 gr/cm^3 tür.yani metre küpü 19 ton eder.nir remork ortalama 4 metreküp alır.(ilavesiz) o da 76 ton eder.senin römork biraz zor götürür.en iyisi bir tırla gel....
olur falla istersn nakliye şirketini komple getirirm :D